Українська компанія готова забезпечувати споживачів свіжою лохиною впродовж року

 Українська компанія готова забезпечувати споживачів свіжою лохиною впродовж року

Нідерландська компанія ABB Growers і українське підприємство «Блу Беррі» повідомили про успішне просування спільного проєкту – Blueberry-52. Він, зокрема, полягає в тому, аби забезпечувати українського споживача якісною свіжою лохиною впродовж усього року, повідомляє проєкт «АПК-Інформ: овочі та фрукти».

Наразі українські покупці можуть купити іспанську лохину, представлену під ТМ B-Berry, а з червня, коли настане сезон місцевої продукції, компанія «Блу Беррі» постачатиме свіжу ягоду під TM BlueBerry Club. Запуск нового проєкту та готовність продовжувати формувати культуру споживання свіжої лохини в Україні вже підтримали група компаній Fozzy, а також міжнародні мережі супермаркетів METRO Cash & Carry й Auchan, представлені в Україні.

ABB Growers – це один з провідних кооперативів з вирощування лохини в Європі, і спільний проект з компанією «Блу Беррі» дозволить впровадити кращі підходи до роботи з ягодою на українському ринку.

– Наші партнери та споживачі зможуть розраховувати на кращі практики та напрацювання в торгівлі свіжими ягодами: від вибору постачальника в різних країнах і рівномірності поставок – до скрупульозності в якісних показниках ягоди і дотриманні «холодного ланцюжка» при постачанні продукції, – зазначила СЕО компанії «Блу Беррі» Наталія Пукшин.

При цьому в компанії наголошують, що імпортна ягода буде поставлятися в українські супермаркети виключно в період відсутності місцевої продукції та не конкуруватиме з українською лохиною.

За даними проєкту «АПК-Інформ: овочі та фрукти», ринок свіжої лохини – це наразі один з сегментів української плодоовочевої галузі, який найбільше зростає, а сама ягода за останні кілька років встигла перейти з категорії нішевих в одну з найпопулярніших серед українських споживачів.

Нагадаємо, компанія з Чернігівщини вдвічі збільшить насадження лохини й обліпихи.

Перший український лохиновий кооператив експортував ягоду до ОАЕ.

Як вирощують лохину на Волині.

Журнал «Ягідник»

Останні статті