Україна – у ТОП-5 найбільших експортерів органічної продукції до ЄС

 Україна – у ТОП-5 найбільших експортерів органічної продукції до ЄС

Протягом останніх років Україна впевнено входить до ТОП-5 найбільших постачальників органічної продукції до ЄС. Зокрема, у 2021 році наша країна посіла 5 місце у світі з-поміж 126-ти країн за обсягами імпорту органічної продукції до ЄС із часткою 6,6% від загального обсягу, пише пресслужба Мінагрополітики.

Про стан українського органічного законодавства та функціонування реального органічного сектору економіки розповів перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький під час свого виступу на міжнародному онлайн В2В заході Online Organic Export Days – Україна, Албанія, Сербія.

– За даними моніторингу, який ми провели у 2021 році, загальна площа наших сільськогосподарських угідь з органічним статусом становила 370 тис. га. Останні роки ми впевнено входили до ТОП 5 найбільших постачальників органічної продукції до ЄС. Зокрема, у 2021 році посіли 5 місце у світі із 126 країн за обсягами імпорту органічної продукції до ЄС із часткою 6,6% від загального обсягу, – зазначає Тарас Висоцький. 

Він додав, що за інформацією Дослідного інституту органічного сільського господарства Швейцарії (FiBL), Україна у 2020 році посіла 21 місце у світі та 13 – у Європі саме за площею органічних сільськогосподарських угідь.

Читайте також: USAID підтримуватиме створення в Україні переробних підприємств

Журнал «Ягідник»

Останні статті