Україна та ЄС оновили план імплементації санітарних та фітосанітарних заходів

 Україна та ЄС оновили план імплементації санітарних та фітосанітарних заходів

Україна та ЄС посилюють взаємодію щодо адаптації українського законодавства у сфері санітарних та фітосанітарних заходів в рамках Угоди про асоціацію. Про це інформує прес-служба Мінекономіки.

«20 лютого відбулася зустріч представників Директорату безпечності харчових продуктів Мінекономіки, Держпродспоживслужби з представниками проекту ЄС „Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні“ та представництва Європейського Союзу в Україні», — йдеться в повідомленні.

Під час зустрічі учасники розглянули поточний стан імплементації актів права ЄС у сфері санітарних та фітосанітарних заходів в українське законодавство відповідно до Угоди про асоціацію. Також сторони обговорили стан розробки пріоритетних документів, серед яких підзаконні акти у сфері безпечності харчових продуктів, здоров’я та благополуччя тварин, захисту рослин, також законопроекти: «Про ветеринарну медицину», «Про вимоги до матеріалів та предметів, що контактують з харчовими продуктами», «Про захист рослин».

«Ми оновили спільний план роботи та домовились про посилення експертної взаємодії щодо адаптації законодавства України в рамках Всеохоплюючої стратегії імплементації Глави IV Угоди про асоціацію (Санітарні та фітосанітарні заходи)», — зазначили в Мінекономіки.

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *