Україна садівнича, Україна ягідна живе і працює!..

 Україна садівнича, Україна ягідна живе і працює!..

У коментарях до посту про воєнні дії в мережі фейсбук прочитала: «А наші дівчата, хоч і за 10 кілометрів до лінії фронту, вийшли сьогодні на суницю…» І серце зайшлося від захвату перед людьми, які, незважаючи ні на що, докладають зусиль, щоб рідна Україна процвітала. Дорогі наші, ми, вся команда медіагрупи «Технології та Інновації», сьогодні з вами!

Шановні друзі! Шановні передплатники наших журналів і учасники наших науково-практичних конференцій!

Із початком масштабного вторгнення російських військ в Україну ми були змушені на якийсь час призупинити свою діяльність. Водночас, усім серцем прагнучи нашої ПЕРЕМОГИ над ворогом, кожен із нас намагався і намагається зробити свій посильний внесок у її наближення. Наші працівниці стали волонтерками та допомагають біженцям, теробороні і військовим частинам. Одна з наших редакторок вступила до лав Національної гвардії України. З кожного свого прибутку медіагрупа підтримує наше військо. Ми бачимо ваш величезний внесок у боротьбу та пишаємося нашими давніми партнерськими стосунками. Бо ж ми усі нині – як один великий і сильний організм, що веде методичну боротьбу з ворогом.

Але головне наше знаряддя, головний інструмент, яким володіємо, – це інформація. А саме наші сайти techhorticulture.com і jagodnik.info, наші журнали «Ягідник», «Садівництво і Виноградарство. Т.І.», «Горішник», наші тематичні сторінки і групи в соцмережах, які скооперували навколо улюбленої тематики тисячі людей. І наші науково-практичні конференції, які дарували можливість обміну досвідом і технологіями, націлювали на нові звершення і рухали вперед ягідництво, садівництво та інші галузі.

Виконуючи свої зобов’язання перед читачами, ми невдовзі завершимо роботу над виданнями, основна частина яких підготовлена до друку до 23 лютого. Це журнали «Садівництво і Виноградарство. Т.І.», «Горішник», «Напої. Т.І.», та «Пиво. Т.І.». Сподіваємося, що й наші рекламодавці поставляться з розумінням до ситуації та також виконають усі свої зобов’язання. А ми докладемо максимум зусиль до того, щоб усі читачі отримали як електронні, так і паперові журнали.

Ми вважаємо своїм найважливішим обов’язком підтримувати українських садівників, виноградарів, горіхівників, ягідівників у їхній праці: як на полі бою чи в теробороні, так і на власному полі, ягіднику, в саду чи на винограднику. Тому що ніяка війна не зупинить дерева, які ось-ось зацвітуть, ніяка війна не стане на перешкоді ягодам, які дуже скоро почнуть зав’язуватися і достигати. Ворог не стане на перешкоді дбайливим рукам, не завадить розквіту нашої країни. І саме позитивна інформація про здобутки садівників і ягідівників, ми впевнені, надихатиме сьогодні людей і вселятиме віру в краще майбутнє для нашої країни.

Як і раніше, ми пропонуємо вам, шановні партнери, свої медіаресурси для розміщення вашої реклами. Ми й далі залишаємося ефективним інформаційним майданчиком для співпраці між виробниками засобів захисту рослин, добрив, саджанців, техніки та господарствами.

Віримо, що мине зовсім небагато часу, і ми всі разом святкуватимемо нашу спільну ПЕРЕМОГУ. А ПЕРЕМОГА – це новий виток розвитку, це ще новіші технології, ще крутіші рішення, це співпраця наших садівників і ягідівників з усім світом, який дуже й дуже зацікавлений у вашій, шановні колеги, продукції. Відкривайте холодильники та морозильні камери і везіть свою продукцію людям – в Україні і в світі. Відновлюйте виробництво продуктів переробки всюди, де це можливо, а головне – саджайте сади, доглядайте за ними, мрійте про чудовий врожай і наближайте свої мрії разом із нами.

Ми впевнені, що разом з вами після ПЕРЕМОГИ ми відродимо в Україні знищені сади, виноградники та ягідники. Лише разом ми сильні. Лише разом ми здобудемо ПЕРЕМОГУ.

Слава Україні!

Команда медіагрупи «Технології та Інновації»

Журнал «Ягідник»

Останні статті