Україна експортуватиме лохину до Ізраїлю?

 Україна експортуватиме лохину до Ізраїлю?

Україна та Ізраїль домовилися зміцнювати торговельно-економічні відносини та розвивати довгострокову співпрацю у пріоритетних сферах. Ці питання обговорювалися під час засідання спільної українсько-ізраїльської комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва, яке відбулося в Ізраїлі, повідомляє Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька повідомила, що за останні три квартали зростання експорту українських товарів до Ізраїлю становило 7%, а зростання імпорту – 13%. При цьому 44% товарів від загальної двосторонньої торгівлі – це аграрна продукція.

– Потенціал економічно-торговельного співробітництва України та Ізраїлю дуже великий. В 2021 році ми спостерігаємо інтенсифікацію співпраці між нашими країнами та ріст торгівлі. Переконана, що така тенденція буде й надалі. Ми маємо докласти всіх зусиль, щоб зона вільної торгівлі запрацювала на повну потужність, – зазначила Владислава Магалецька.

Зараз сторони опрацьовують питання розширення торговельно-економічного співробітництва, серед яких – експорт української яловичини, відкриття ринку Ізраїлю для черешні та лохини, а також здійснення пробних поставок українських яблук.

Читайте також: Експорт лохини до США зріс на 4500%

У 2021 році Україна збільшить експорт ягід, фруктів і горіхів на 13%

Україна увійшла до п’ятірки світових експортерів ягід

Журнал «Ягідник»

Останні статті