У Запорізькій області відбувся «Фестиваль щасливих ягід»

 У Запорізькій області  відбувся «Фестиваль щасливих ягід»

19 вересня у м. Токмак, що в Запорізькій області, відбувся традиційний щорічний ярмарок «Фестиваль щасливих ягід». Мета проведення цього заходу – стимулювання розвитку галузі ягідництва, садівництва та плодоовочівництва, а також популяризація місцевого досвіду вирощування культур та просування місцевих брендів. Про це повідомляє Український проєкт бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP).

Окрім основної частини фестивалю, під час заходу також відбувся тур в успішні ягідні господарства Токмацького району. Зокрема, учасники заходу відвідали найбільший у Європі та перший органічний кизиловий сад в Україні , сертифікований за системою «Органік стандарт». У саду наразі росте рекордна кількість рослин – понад 12 тис. дерев, а це –  24 сорти кизилу.

Також учасники ягідного фестивалю ознайомилися з робою ягідного кооперативу, який об’єднав 5 сімей, що разом виробляють 30 тонн ягід. Наразі багатофункціональний сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Макартет» вирощує 5 га малини, 1,2 га суниці (відкритий та закритий ґрунт) та 0,25 га порічок.

Читайте також: ZAHID BERRY FEST – ягідний фестиваль із присмаком благодійності

Ягідний ярмарок, малиновий пиріг рекордного розміру. Чим ще здивував фестиваль «Брусвяна Україна 2020»

У селі Висока Піч Житомирської області вперше відбувся полуничний фестиваль

Журнал «Ягідник»

Останні статті