У Європі фермери боряться зі шкідниками за допомогою квітів

 У Європі фермери боряться зі шкідниками за допомогою квітів

У багатьох європейських країнах фермери почали використовувати “квіткові смужки” посеред поля з висадженою культурою для боротьби з шкідниками. Вони впевнені, що біологічна боротьба зі шкідниками є одним із способів сприяння екологічній інтенсифікації сільського господарства, передає FastCompany.

“Квіткові смужки” можуть заохочувати природних антагоністів сільськогосподарських шкідників. Це допомагає зменшити зараження шкідниками сільськогосподарських культур, а також уникати використання хімічних засобів для їх захисту. 

Такий спосіб використовують “органічні фермери”, вони повертаються до старих практик, вирощуючи середовище, в якій можуть жити природні хижаки.

Фермери вирощують квіти серед інших своїх культур, створюючи місце для таких істот, як паразитичні оси, які їдять тлю в своєму личинковому стані. Сільгоспвиробники експериментують зі смужками кольорових квітів на своїх посівах, створюючи шлях для жуків, щоб вони просувалися далі й покривали більше території для боротьби зі шкідниками.

Дослідники підрахували, що вибір правильного поєднання квітів може збільшити врожайність на 10%. Хоча експерти й говорять, що використання пестицидів, ймовірно, не буде повністю усунуто, цей підхід, безумовно, має свої переваги.

Журнал «Ягідник»

Останні статті