У Єгипті триває сезон експорту суниці

 У Єгипті триває сезон експорту суниці

У середині листопада в Єгипті розпочався сезон експорту свіжої суниці садової, повідомляє Freshplaza. Загальний обсяг виробництва ягоди в країні минулого року досягнув 500 тис. тонн, а площі вирощування перевищили 40 тис. га, розповів генеральний директор компанії-експортера Fruit Kingdom Амр Кадах.

– Ми розпочали сезон збирання врожаю суниці на початку листопада, експорт стартував на два тижні пізніше, оскільки тільки до цього часу вдалося досягти потрібної якості ягоди, що збирається. Вирощування починається у серпні, через два місяці єгипетські виробники розпочинають збирання врожаю. Сезон поставок триває понад сім місяців, – розповів Амр Кадах.

За словами постачальника, ціни на єгипетську суницю цього року будуть дещо вищими, ніж зазвичай у зв’язку зі збільшенням витрат на логістику. Погодні умови цього сезону були хорошими і не вплинули на врожай.

Загалом, за словами представника галузі, Єгипет експортує понад 30 тис. тонн свіжої суниці, а також великий обсяг замороженої ягоди, постачання якої стартують у лютому одразу після закінчення сезону свіжих ягід. Таким чином, повний обсяг експорту цієї ягоди цього сезону може перевищити 200 тис. тонн.

Читайте також: Науковці створили сорт, який повідомлятиме про достигання суниці

На італійському ринку з’явилася перша суниця з відкритого ґрунту

Журнал «Ягідник»

Останні статті