У Великобританії виготовляють вино з лохини

 У Великобританії виготовляють вино з лохини

З ягід лохини, які не потрапили на полиці супермаркетів, брати Лонги з Lutton Farm виготовляють єдине в країні лохинове вино під назвою Blue Aurora. Про це повідомляє hortnews.

Історія Blue Aurora почалася на сімейній фермі в селі Луттон, де Лонги займалися землеробством з 1960 року. Брати Стівен і Джеймс Лонг вирішили не викидати, а переробляти ягоди лохини, які супермаркети відмовляються приймати через неправильний розмір або інші дефекти ягід.

– З кожним збором врожаю втрачається до 20% врожаю. Ягоди або занадто маленькі, або занадто м’які для супермаркетів, хоча вони все ще мають високу якість і чудовий смак. Саме тому в нас виникла ідея диверсифікувати бізнес і зробити сміливий крок у виробництво вина, щоб максимально використовувати кожну ягоду, вирощену на фермі. Ми дуже пишаємося нашими досягненнями і, будучи єдиним виробником чорничного вина в Англії, відчуваємо, що Blue Aurora представляє щось справді унікальне та захоплююче для любителів вина, які хочуть спробувати щось нове, – пояснив Стівен Лонг.

Стівен Лонг додав, що впродовж усього процесу, від поля до пляшки, зберігається цілісність красивої чорниці, яка вирощується на фермі, тому лохинове вино зовсім не змішується з виноградним соком. 

Читайте також: ФГ «Нікбері»: налагодження роботи в воєнний час

Журнал «Ягідник»

Останні статті