У США створили снеки з малиною, які не містять жодного алергену

 У США створили снеки з малиною, які не містять жодного алергену

Американський стартап Blake’s Seed Based розробив снеки, які не містять ні один з восьми найсильніших алергенів (арахісу, горіхів, пшениці, сої, яєць, молочних продуктів, риби та молюсків), повідомляє foodbusinessnews.

Лінійка харчових батончиків Blake’s Seed Based має у складі насіння, нут, листкову лободу та хрусткий рис, а замість ароматизаторів у снеках малина, ананас або лохина з лимоном.

Засновник Blake’s Seed Based Блейк Соренсон ще в дошкільному віці отримав діагноз «смертельна алергія на горіхи», тому він як ніхто розуміє проблеми алергіків. Три роки тому Блейк Соренсон розробив початкові рецепти своїх батончиків на основі насіння для проєкту бізнес-школи.

– Я з дитинства був схильний до алергій, і низка продуктів, зокрема печиво, батончики, закуски, які зазвичай містять горіхи, були для мене просто недоступні, – сказав Блейк Соренсон . 

Сьогодні продукцію Blake’s Seed Based можна знайти у понад 1000 роздрібних торгових точок у всіх штатах. Влітку їх кількість подвоїться, оскільки бренд розширюється.

Нагадаємо, ожина в США досягла найвищих цін за останні 5 років.

Стартап з вирощування суниці у вертикальних фермах зібрав 50 мільйонів доларів.

Журнал «Ягідник»

Останні статті