У США презентували новий сорт білої суниці садової

 У США презентували новий сорт білої суниці садової

На фестивалі суниці садової, який відбувся у Флориді, представили нові сорти, виведені Університетом Флориди (UF/IFAS). Серед них –  сорт білої  суниці, повідомляється на сайті університету.

«Біла суниця садова цього року вже випробовується на плантаціях, –  сказав, доцент UF/IFAS з садівництва та селекціонер суниці садової Венс Вітакер. – Її смак дуже відрізняється від типової суниці. Він солодкий, але з ароматом, подібним на ананас. Упродовж певного часу така ягода популярна в Японії, але це буде перша біла суниця на ринку США».

Вчений розповів, що нові сорти мають гарний смак, довго зберігаються в холодильнику і можуть вирощуватися протягом всього сезону. До того ж вони стійкі до шкідників і захворювань.

У своїх дослідженнях науковці Університету Флориди шукають генетичні ознаки, які роблять суницю садову соковитою і дозволяють їх бути стійкими до захворювань. Окрім того, шість років тому Венс Вітакер співпрацював з іншими дослідниками університету, щоб визначити сполуки, які надають суниці унікальний аромат, який так приваблює споживачів.

Нагадаємо, селекціонери з Каліфорнійського університету анонсували вихід на ринок двох нових сортів суниці садової.

Експерти Університету Флориди (США) та Квінслендського департаменту сільського господарства та рибальства (Австралія) вивели новий сорт суниці садової.

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *