У США не вистачає полуниці до дня Святого Валентина

 У США не вистачає полуниці до дня Святого Валентина

Безумовно, в лютому попит перевищує пропозицію. Поставки дуже обмежені, – каже Йоланда Рамірез – виконавчий директор Valley Girl Sales and Marketing у Санта-Марія, штат Каліфорнія.

Вона зазначає, що низький рівень постачання виникає через проблеми в декількох регіонах. У Каліфорнії була надзвичайно холодна погода, тому врожаї тут в цьому місяці нижчі, ніж торік. У Мексиці також менші обсяги врожаїв через дощі, розповідає Йоланда Рамірез. А у Флориді на них вплинула погода та хвороба на деяких рослинах, тож урожайність там буде меншою, ніж очікувалося.

Як розповідає Рамірез, через таку погоду у деяких продуктів також виникають проблеми з якістю. Так було з підгнившими ягодами з Мексики. Загалом, Рамірез стверджує, що фактично до лютого виробництво полуниці було збільшено порівняно з минулим роком. Також впливає на зростання проблеми пора року. Саме на день Святого Валентина потрібні великі об’єми – попит набагато більший порівняно із наявною пропозицією.

– Минулого року на день Святого Валентина ринки просто шаленіли. Нам не вистачало поставок, і щоб не опинитись у подібній ситуації як в лютому минулого року – ви можете зрозуміти, чому це створює проблему, яку ми маємо, – розповідає пані Рамірез.

Проте загалом Рамірез налаштована позитивно. На її думку, вже через два тижні ринок вийде на новий рівень. Адже активізовуються вже Флорида та Мексика. Тож весною очікують достатню кількість ягід.

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *