У Польщі очікується низький урожай суниці садової через пандемію

 У Польщі очікується низький урожай суниці садової через пандемію

Ціни на імпортну полуницю в Польщі в останні дні динамічно знижуються, повідомляє  fresh-market . І це, незважаючи на те, що пропозиція даної ягоди на польському ринку зараз досить обмежена. 

Експерти кажуть, що під час розповсюдження пандемії коронавірусу, складної логістики і дуже обмеженої купівельної активності – суниця садова не є предметом першої необхідності серед споживачів.

Ціни на суницю садову, імпортовану з Іспанії, останнім часом впали на оптовому ринку Польщі в середньому на 26%, з 12-15 зл. / кг ($ 2,86-3,58 / кг) до 8-12 зл. / кг ($ 1,91-2,86 / кг), і тим не менш інтерес польських споживачів до цієї ягоди все одно слабкий.

Через пандемію польський сектор виробництва суниці садової стикається з величезними труднощами. Перш за все, мова йде про відсутність найманих працівників, коли кордони залишаються закритими для іноземних громадян. Також цілком очевидно, що навіть зростання безробіття в Польщі не збільшило відсоток людей, готових займатися вирощуванням фруктів і збором врожаю.

Мельник Світлана

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *