У Німеччині скошують плантації суниці

 У Німеччині скошують плантації суниці

Через високу собівартість продукції та низькі ціни деякі товари німецькі фермери вдаються до радикальних кроків. Зокрема, вони скошують насадження суниці садової та планують посадити там кукурудзу. Про це повідомляє merkur.de.

У Мюнстерланді деякі фермери, які вирощують суницю садову, вдаються до радикальних кроків і більше не збирають урожай для подальшого продажу. Так, фермер Андреас Рахман з Коесфельда косить свої плантації разом з достиглими ягодами.

Проте продуктові магазини не проти купувати дешевшу суницю з-за кордону. Так, за упаковку суниці вагою 500 грамів німецькому фермеру пропонують менше одного євро.

– Якщо ми хочемо й надалі отримувати суницю з Німеччини, то повинні платити за це більше грошей. Іншого шляху немає, – зазначив Андреас Рахман

За словами Бернхарда Руба із Сільськогосподарської палати Північного Рейн-Вестфалії, витрати фермерів на вирощування високі, а ціна – низька, тому урожай подекуди не вигідний. Німецьким виробникам доводиться зіштовхуватися зі збільшенням витрат на обробку полів і дешевою конкуренцією з-за кордону. У той же час попит на ягоди суниці впав.

Читайте також: Українська черешня: яка ситуація очікується на ринку?

Найпоширеніші хвороби суниці та боротьба з ними

Журнал «Ягідник»

Останні статті