У Нідерландах вивели великоплідний сорт суниці

 У Нідерландах вивели великоплідний сорт суниці

У Нідерландах презентували новий великоплідний, високоврожайний і стійкий до фітофторозу сорт суниці садової Parlando. Новий сорт підходить як для вирощування у субстраті, так для відкритого ґрунту. Його можуть розмножувати будь-які розсадники, повідомляє FreshPlaza.

Як зазначив менеджер з маркетингу компанії Fresh Forward Marketing & Breeding Юрген Верхейєн, ягоди  нового сорту характеризуються насиченим червоним кольором і тривалим терміном зберігання. Ці якості викликали інтерес у торгових компаній. Крім того, суниця садова Parlando відрізняється збалансованим смаком, високою врожайністю та великим розміром ягід.

Сорт суниці Parlando відноситься до сортів короткого світлового дня із середньораннім періодом плодоношення. Його важливою якістю є висока стійкість до збудника фітофторозу (Phytophthora Cactorum).

Таке поєднання властивостей робить новий сорт затребуваним. На думку селекціонера, він може зайняти частку ринку сортів Elsanta та Sonata. Parlando підходить для багатьох європейських регіонів вирощування, зокрема для Бенілюксу, Франції, Німеччини, Великобританії, Шотландії, Ірландії та північної Італії.

Сорт не є ексклюзивним, тому відкритий для розмноження будь-якими розсадниками.

Читайте також: «Ягідник» № 2 уже вийшов друком!

Журнал «Ягідник»

Останні статті