У лютому стане відомо, які напрямки ягідництва підтримуватиме держава

 У лютому стане відомо, які напрямки ягідництва підтримуватиме держава

Які напрямки ягідництва будуть підтримуватися державою, вирішать у лютому. Про це повідомив заступник міністра економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький під час Міжнародного форуму «S-FRUIT TRANSFORMATION 2020», який нині триває у Києві.

Як зазначив Тарас Висоцький, ніша ягідництва наразі дуже важлива, вона охоплює вагому частку у сільському господарстві. Адже ягідні культури в Україн займають тисячі гектарів.

За словами міністра, такі концептуальні напрямки як вирощування саджанців та виробництво обладнання для переробки держава підтримуватиме і надалі. Підтримку ж інших напрямків наразі обговорюють. Щодо цього міністерство не буде ухвалювати рішення одноосібно – пропозиції від профільних асоціацій також враховуватимуть.

Окрім цього, програмою підтримки передбачено, що ягідівники, які цьогоріч збудують та введуть в експлуатацію великі потужності, отримають на них компенсацію. Поки що розглядають ідею відшкодувати 30 % вартості. Водночас, виробники, які подали документи на держпідтримку у другій половині минулого року, виплат не матимуть.

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *