У Києві шукатимуть відповіді на актуальні питання ягідництва

 У Києві шукатимуть відповіді на актуальні питання ягідництва

29 липня у Києві відбудеться Х Міжнародний форум «Ягоди 2021 UA: технології, інвестиції, маркетинг». Організатори заходу – розсадник плодових та ягідних культур «Брусвяна», Торгово-промислова палата України та громадська спілка «Асоціація «Українська ягода», інформаційний партнер форуму – проєкт «Ягідник».

За словами організаторів, форум передбачає пошук відповідей на запитання сучасних виробників ягідної продукції (як початківців, так і досвідчених професіоналів), а його мета полягає у сприянні підвищенню конкурентоспроможності українського ягідництва та переробки на внутрішньому та світовому ринках.

Детальніше про програму форуму можна дізнатися тут.

– Україна спроможна бути одним зі світових лідерів виробництва ягід і продуктів переробки з них. Я вважаю, що в сучасному світі успіх має той, хто вміє об’єднуватися, і це стосується всіх галузей – не лише ягідництва. Компанія «Брусвяна» – це розсадник ягідних культур, який спеціалізується на вирощуванні садивного матеріалу для приватних ділянок і професійних ягідників. Ми маємо великий досвід співпраці як з українськими фермерами, так і з іноземними компаніями, вирощуємо садивний матеріал, маємо власні сорти, які відзначені в Україні та за її межами, а також займаємося пропагуванням ягідництва та поживання ягоди загалом, – зазначає директор ТОВ «Брусвяна» Ліліана Дмитрієва.

Окрім того, під час форуму відбудеться конкурс «Краща лохина-2021», під час якого учасники заходить матимуть можливість спробувати конкурсні зразки представлених ягід і віддати свій голос за зарзок, який сподобався найбільше.

Журнал «Ягідник»

Останні статті