У ФГ «Еко-Парк» лохину накрили тунелями

 У ФГ «Еко-Парк» лохину накрили тунелями

Використання сучасних технологій у ягідництві та садівництві допомагають отримати якісний урожай, збільшити його обсяг тощо. Так, приміром, вирощування ягідних культур під накриттям, зокрема у тунелях, забезпечує більш раннє дозрівання культур. Саме з цієї причини у фермерському господарстві «Еко-Парк» з Чернігівської області вирішили випробувати технологію вирощування лохини в тунелях. Про це повідомляється на сторінці компанії у фейсбуці.

– Тунель – це спеціальна теплиця вкрита плівкою, що пасивно вентилюється. Головною перевагою такого способу є можливість отримати перші ягоди на кілька тижнів раніше. До того ж це дозволяє більш раціонально використовувати воду та мінеральні добрива, зменшуються коливання температури та вологості, створюється більш оптимальний мікроклімат для вирощування та дозрівання, – йдеться у повідомленні.

Окрім того, повідомляється, що під покриттям вдається отримати лохину більш високої якості. Ягоди з тунелів завжди мають кращий товарний вигляд, оскільки захищені від пилу, вітру, атмосферних опадів 

– Цього року ми нарешті отримали наші конструкції, вже встановили їх і очікуємо на першокласний ранній врожай лохини, – йдеться у повідомленні ФГ «Еко-Парк».

Читайте також: Які сорти лохини популярні цьогоріч?

Олар Катерина

http://jagodnik.info

Останні статті