У Чилі збільшилсь обсяги екпорту лохини

 У Чилі збільшилсь обсяги екпорту лохини

Обсяг поставок чилійської лохини зростає разом з попитом на неї, пише FruitNews  за матеріалами  blueberriesconsulting.com.

На тлі COVID-19 споживачі стали уважніше ставитися до свого здоров’я. Відтак, експерти помітили ріст ​​попиту на продукти, що підвищують імунітет, в тому числі й лохину.

За статистикою агентства ProChile, за січень-квітень 2020 року об`єм експортних поставок лохини з Чилі виріс на 5% ( 442 млн доларів). В Іспанії та країнах Балканського півострова незважаючи на зростання пропозиції ціни не знижувалися і були набагато вище, ніж в попередні сезони. Експорт замороженої лохини збільшився на 18% в порівнянні з 2019 роком.

Міжнародна торгівля, зіткнувшись з пандемією, була змушена перебудовуватися. Галузеві заходи і ділові переговори між чилійськими експортерами та представниками азіатських компаній були проведені в онлайн режимі. За допомогою цього бізнес-інструменту чилійські постачальники змогли налагодити просування своєї продукції в багатьох країнах. 

«Розробка альтернативних способів підтримки малих і середніх підприємств, які не могли виїхати в інші країни, проведена з використанням наших B2B-платформи в Чилі, зайняла деякий час. Зараз віртуальні зустрічі стали важливим інструментом комунікації » , – підтвердив Хорхе О’Райан, генеральний директор ProChile.

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *