У Берліні триває FRUIT LOGISTICA: Україна теж бере участь

 У Берліні триває FRUIT LOGISTICA: Україна теж бере участь

Сьогодні в Берліні триває останній день міжнародної виставки світової торгівлі свіжими фруктами FRUIT LOGISTICA, яка розпочалася 5 квітня. Цьогоріч власний стенд, який виставка надала безкоштовно, представляє й Україна. Оскільки захід триває ще й сьогодні, запрошуємо всіх колег і партнерів взяти участь у ньому та ознайомитися з компаніями, які представляють нашу країну і налагоджують міжнародні зв’язки у такий складний час!

Зокрема, взяли участь у FRUIT LOGISTICA, а також представили себе та Україну на спільному стенді асоціації «Ягідництво України» такі українські компанії та бренди: Ua Apple, Start berries, Blueberry, Gadz, Danube Agrarian та Fedorivske та «ФруТек».

Крім вітчизняних компаній, участь у заході взяла й співзасновниця медіа-групи «Технології та Інновації» Надія Ящук.

На виставці FRUIT LOGISTICA ми відчули величезну підтримку та віру в Україну, а також у наших виробників. Чекаємо на перемогу та будемо налагоджувати ще кращу роботу Україну та ще успішніше розвивати наше садівницитво та ягідництво, – зазначила Надія Ящук.

Тому чекайте невдовзі на сайтах «Ягідник» і «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», а також у наших журналах детальний репортаж з виставки FRUIT LOGISTICA.

Нагадаємо, FRUIT LOGISTICA – це провідна міжнародна виставка для торгівлі свіжими фруктами, яка представляє весь ланцюжок доданої вартості свіжих продуктів від виробника до точки продажу. 2020 року на виставці представили свої продукти, послуги та технічні рішення понад 3300 експонентів з 91 країни світу.

Оксана МАРЧУК

Читайте також: Підсумки року в галузі ягідництва були підведені впродовж IV Міжнародної науково-практичної конференції «Ягідництво і переробка: технології та інновації»

Журнал «Ягідник»

Останні статті