Цьогоріч ціни на ягоди будуть катастрофічно низькими на рівні виробника та катастрофічно високими на рівні покупця, -експерт

 Цьогоріч ціни на ягоди будуть катастрофічно низькими на рівні виробника та катастрофічно високими на рівні покупця,  -експерт

До травня-червня ситуація з коронавірусом не покращиться, очевидно, до кінця літа світ ще буде переживати повну ізоляцію фактично до кінця літа. Такий висновок зробив Андрій Ярмак, економіст інвестдепартаменту Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) в рамках онлайн-конференції “Ягоди і covid19: вплив цін на виробництво й торгівлю”.

Світова економіка переживає кризу, каже експерті додає, що коронавірус спровокував чимало проблем, серед яких ріст вартості енергоносіїв, втрата першості у продуктовому кошику й не лише.

“Якщо йде зиження доходів , то попит на речі не першої небхідності теж падають. Ще оди негативний фактор – реверс глобалізації. Всі ці ідеально відточені механізми глобальної торгівлі згорнулись і чимало країн почали обмежувати експорт та імпорт продукції. Виходить, що в одній країні ціни на один вид продукції можуть бути дуже вискоими, а у іншій – цей продукт просто викидатимуть”, – говорить Андрій Ярмак.

Цьогоріч ціни будуть катастрофічно низькими на рівні виробника та катастрофічно високими на рівні покупця, резюмує фахівець і додає, що про оціники ризику говорити ще рано.

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *