Цьогоріч на ринку спаржі не було конкуренції

 Цьогоріч на ринку спаржі не було конкуренції

Сезон спаржі, як і інших культур, цього року через війну значною мірою відрізняється від попередніх. Так, особливість сезону 2022 полягала в тому, що конкуренції на ринку майже не було. Таку думку в ексклюзивному коментарю «Ягіднику» висловив Євген Харлан – директор з розвитку компанії «Нікдарія ТМ» (ТМ iBerry), яка вирощує спаржу та лохину.

– Нам дуже прикро, що основні гравці цього року не були представлені на українському ринку спаржі, оскільки територія, де знаходяться їхні господарства, була тимчасово окупована. Незважаючи на те, що це наші конкуренти, нам сумно, що вони не працювали. І саме через те, що конкуренція була незначна, сезон пройшов досить легко, – зазначив Євген Харлан.

Директор з розвитку компанії «Нікдарія ТМ» розповів, що попри те, що сезон спаржі припав на початок війни, коли в країні була досить незрозуміла ситуація, на ринку відчувався дефіцит продукції:

– Цього року ринок суттєво скоротився, але й пропозиція зменшилася в кілька разів. Саме тому спаржі не вистачало. Загалом ціни на неї були адекватні з урахуванням цього сезону та рівня інфляції.

Читайте також: Фермер, який служить у ЗСУ, виростив суницю в ящику з-під патронів

Лохина iBerry вийшла на ринок Великобританії та Фінляндії

Журнал «Ягідник»

Останні статті