Цьогоріч експорт ягід з Мексики збільшиться на 10%

 Цьогоріч експорт ягід з Мексики збільшиться на 10%

За даними Міністерства сільського господарства Мексики, за перші 5 місяців 2021 року експорт мексиканських ягід становив 99 тис. тонн. Учасники галузі зазначають, що, незважаючи на пандемію, експорт ягід з Мексики продовжив своє зростання в 2020 році: за минулий рік поставки збільшилися на 10%, повідомляє freshfruitportal.

– За рік ми експортували понад 440 тис. тонн ягід на суму понад $2,3 млрд. Ягоди займають в Мексиці 3 місце за обсягом експорту серед всіх продуктів харчування після пива і авокадо, – зазначив повідомив президент Національної асоціації виробників ягід Мексики Хосе Луїс Бустаманте.

Площа вирощування суниці садової, ожини, лохини та малини в Мексиці становить близько 52 тис. га. Основні регіони вирощування – Мічоакан, Халіско і Нижня Каліфорнія.

Більше половини обсягу мексиканської суниці призначено для експорту.

За останні 10 років світовий експорт суниці садової виріс на 36%. Мексика є 3-ю країною-постачальником суниці на міжнародний ринок з часткою 15% від вартості світового експорту Основні ринки збуту мексиканської суниці – США і Канада, але мексиканська ягода присутня і на ринках інших країн.

Читайте також: Мексика знижує прогнози експорту ягід через пандемію

Країни південної півкулі експортували рекодний обсяг лохини.

Журнал «Ягідник»

Останні статті