Цього року Перу може експортувати до 200 тис. тонн лохини

 Цього року Перу може експортувати до 200 тис. тонн лохини

Упродовж 2020 року експорт лохини з Перу зріс на 27% порівняно з попереднім роком, досягнувши 160 тис. тонн. Перспективи цього сезону також позитивні. За даними Експортного союзу та Agronoticias, цього року у секторі прогнозується зростання на 22%, що може збільшити обсяг експорту лохини до 200 тис. тонн, повідомляє reshplaza.com.

У 2020 році США були основним імпортером перуанської лохини, на них припадало 50% всього експорту. За ним слідували Європа та Великобританія (36%) та Азія (13%). 

– Загалом ціни на лохину дещо впали. Але при цьому у Перу були менші обсяги ягоди, ніж прогнозувалося, – зазначив бізнесмен Даніель Бустаманте.

За словами бізнесмена, спостерігається збільшення операційних витрат та витрат на доставку товару до порту. Пандемія призвела до додаткових витрат на дотримання всіх вимог безпеки, зокрема, дотримання безпечної дистанції між працівниками, меншої кількості людей, що працюють, і зміни робочого часу. 

– Це спричинило значне збільшення логістичних витрат. Також зросли витрати на виробництво та упаковку. Крім того, витрати на логістичні операції з доставки продукту з пакувального заводу до порту також зросли через пандемію, – розповів Даніель Бустаманте.

Нагадаємо, що частка органічної лохини в Перу цьогоріч зросте.

Перу втримує лідерство в експорті лохини.

Журнал «Ягідник»

Останні статті