Ціни на журавлину в Європі вищі, ніж минулоріч

 Ціни на журавлину в Європі вищі, ніж минулоріч

У листопаді польська компанія Fieldstone, яка займається вирощуванням малини, лохини, ожини та журавлини, завершила сезон ранньої свіжої журавлини. Ціни на цю ягоду виявилися вищими, ніж минулого року. Причина цього – менші обсяги виробництва в Європі. Таку думку виданню fruitnet  висловила представник компанії Fieldstone Єва Ковальська.

– Оскільки канадська й американська журавлина поступово надходить до Європи, наша компанія має намір продовжувати доставляти журавлину з нашої ферми принаймні до кінця грудня, – каже Єва Ковальська.

За її словами, завдяки вирощуванню сортів малини з покращеною якістю плодів і пропозиції автентичної журавлини для раннього свіжого ринку спостерігається зростання попиту на ключові продукти компанії Fieldstone.

– Головна подія цього року для нас – це початок вирощування нового сорту малини Malling Bella від NIAB, який має покращений смак, аромат, твердість і довший термін зберігання. Ми розпочали комерційне вирощування цього сорту, а також зробили його доступним для наших партнерів, – зазначає Єва Ковальська.

Читайте також: Внутрішній ринок ягід чекає трансформація. Яка ж ситуація на зовнішньому?

Журнал «Ягідник»

Останні статті