Ціни на ягоди в Україні продовжують знижуватися: за тиждень малина подешевшала в два рази

 Ціни на ягоди в Україні продовжують знижуватися: за тиждень малина подешевшала в два рази

Тенденція зниження оптових цін на ягоди, що почалася на минулих вихідних у всіх регіонах України, збереглася протягом усього тижня.

Зокрема, середня оптова ціна на малину в південних регіонах України впала на 20 грн / кг, і цю ягоду вже активно пропонують по 80 грн / кг. Це призвело до активізації закупівельників, які звернули увагу на цю ягоду. Аналогічні тенденції спостерігалися і в цінах на ожину. Фактично ціни на малину впали в два рази за тиждень, пише  EastFruit.

Проте, малина і ожина поки що продається в обмежених обсягах, тому що споживачі зараз активно закуповують черешню і суницю садову (полуницю), ціни на які досягли свого мінімуму за сезон і які стоять поки що значно дешевше.

В цілому, в порівнянні з вихідними, ціни на суницю садову стабілізувалися на позначці – 35-45 грн / кг. Мінімальна ціна на ягоду навіть незначно зросла, чому сприяла активізація закупівель з боку заморозчіков суниці садової.

Відзначимо також, що продовжують знижуватися ціни на агрус і червону смородину. Агрус можна купити дрібним оптом по 40 грн / кг, а червона смородина продається по 60 грн / кг в середньому. Чорна смородина поки зберігає ціновий рівень в 80 грн / кг.

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *