Ціни на польську суницю впали до рівня минулорічних

 Ціни на польську суницю впали до рівня минулорічних

Різке потепління стимулювало активне дозрівання суниці садової в польських господарствах, повідомляють аналітики проекту « АПК-Інформ: овочі і фрукти ». 

В результаті пропозиція ягоди на ринку стрімко збільшується, що провокує зниження цін в даному сегменті. Наразі польські садівники пропонують суницю садову за ціною $ 0,88-1,26 / кг, що в середньому на 14% дешевше, ніж в кінці минулого робочого тижня.

У міру збільшення темпів збору врожаю суниці садової в основних регіонах виробництва, польські виробники ягоди і далі змушені переглядати відпускні ціни убік зниження, з огляду на сильну конкуренцію на ринку місцевих фруктів і ягід. При цьому не останню роль відіграє якість місцевої ягоди, яку чимало операторів ринку оцінюють, як нижчу середнього.

Варто зазначити, що на сьогоднішній день ціна на суницю садову в Польщі вже опустилася до аналогічного рівня 2019 року. При цьому, ключові гравці ринку не виключають подальшого здешевлення в даному сегменті вже з наступного тижня. Свою думку вони аргументують тим, що пропозиція на ринку продовжує зростати, а ось якість пропонованої ягоди не завжди влаштовує споживачів.

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *