Ціна на суницю в Україні стрімко знижується

 Ціна на суницю в Україні стрімко знижується

В Україні ціна на суницю садову стрімко знижується. Зокрема, за останній тиждень ягоди подешевшали на 36 %. Протягом усього тижня погодні умови в основних регіонах виробництва були сприятливими для збирання ягоди, тому обсяги суниць на ринку зростають дуже швидко. При цьому невдовзі на ринку з’явиться ягода з-під агроволокна, що спричинить продовження рекордного зниження цін на суницю садову.

– Лише протягом останнього тижня ціна на суницю садову в Україні впала в середньому на 36 %. Ще напередодні минулих вихідних суниці з плівкових теплиць фермери відмовлялися продавати дешевше ніж за 100-130 грн за кілограм ($3,42-4,44/кг), але вже на початку тижня, коли південні регіони масово почали збирання ягоди з літніх теплиць, ціни на суницю садову одразу впали до 50-100 грн за кілограм ($1,71-3,42/кг), – зазначають аналітики порталу EastFruit.

Варто зазначити, що це лише початок цінопаду. Наступного тижня почнеться масовий збір урожаю ягоди з-під агроволокна. Як наслідок, пропозиція суниці садової суттєво зросте. Попит же цього року, зокрема й через виїзд з країни 5 мільйонів громадян, помітно зменшився. Тому більшість гравців ринку прогнозує подальше зниження ціни на ягоду.

Читайте також: Думка фахівця: до Великобританії треба експортувати ягоди

Журнал «Ягідник»

Останні статті