Ціна на першу українську малину в 2,5 рази вища за минулорічну

 Ціна на першу українську малину в 2,5 рази вища за минулорічну

Фермери південних регіонів України приступили до збирання ранніх сортів малини нового врожаю 11-12 червня 2020 року.

Незважаючи на прохолодну весну і безліч проблем із заморозками і іншими несприятливими погодними умовами, сезон збирання ранніх сортів малини почався лише з невеликою затримкою, повідомляє EastFruit .

«Поки що партії малини, що надходить у продаж, дуже малооб’ємні, хоча попит на малину з боку оптових покупців вже знаходиться на належному рівні. Тому, незважаючи на порівняно високу ціну, малина продається відмінно. Середня дрібнооптова ціна на українську малину в південних регіонах країни зараз складає 230-260 грн / кг (8,6-9,7 $ / кг). При цьому імпортна малина коштує в середньому в три рази дорожче – близько 28 $ / кг », – повідомляють аналітики.

У минулому році перші партії української малини відкритого грунту продавалися значно дешевше. Дрібнооптові ціни на малину в першій половині червня 2019 року формувалися на рівні близькому до 100 грн / кг, тобто були в 2,5 рази нижче, ніж в 2020 році. 

Експерти відзначають, що в даний момент ціни практично на всі види ягід, які продаються на ринку України, істотно вище, ніж в 2019 році.

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *