Ціна на лохину буде вища за минулорічну на 10-15%, – експерт

 Ціна на лохину буде вища за минулорічну на 10-15%, – експерт

Сезон лохини в цьому році дуже затримався. Сьогодні ціна на лохину втричі перевищує минулорічну. Але як тільки ягода масово з’явиться на ринку, ціна знизиться і за прогнозами додасть 10-15% до середньої минулорічною ціною. Про це AgroPortal.ua повідомив генеральний директор ТОВ «Українська ягода» Тарас Баштанник.

«За моїми прогнозами, за рахунок експортних можливостей ринок розвантажиться, і навіть на внутрішньому ринку ми очікуємо гарну ціну. Також позитивним моментом цього сезону для виробників є той факт, що кількість бажаючих працювати на поле на порядок вище, ніж в попередні роки, чому сприяла нинішня ситуація, а тепер також розуміння, що в Україні заробітки на зборі ягід можуть бути на рівні Польщі », – зазначає Тарас Баштанник.

За його словами, на експорт ягід не вплинули обмеження, пов’язані з пандемією коронавируса.

«Ми вже експортуємо заморожену суницю садову, і особливих змін на кордонах немає. Традиційно плануємо експортувати 95% замороженої малини. Лохину плануємо продавати в Україні, тут ринок зростає, і ціни не поступаються експортним. Але якщо буде економічний сенс, то відправимо на експорт 35-50% зібраної лохини », – зазначає Тарас Баштанник.

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *