ТОВ “ВОДОВІД” – розвінчуємо міфи про велике зрошування або що таке зрошення дощуванням

 ТОВ “ВОДОВІД” – розвінчуємо міфи про велике зрошування або що таке зрошення дощуванням

Компанія ТОВ “ВОДОВІД” пропонує будівництво “під ключ” систем зрошення дощуванням з використанням широкозахватних дощувальних установок кругової та фронтальної дії, шлангобарабанних машин.

Крім того,  у компанії можуть “підхопити”  будівництво на будь якому етапі і довести до логічного завершення. Виконуємо реконструкцію застарілих, як діючих так і законсервованих систем зрошення.

    Переваги зрошення дощуванням:

  • застосування для зрошення будь яких культур (овочеві, технічні, зернові, декоративні, плодові, ягідні, виноград, зелені насадження);
  • оптимізація вологості ґрунту  за рахунок точної кількості подачі води;
  • поліпшення мікроклімату приземної зони – середовища в якому ростуть і розвиваються   рослини;
  • можливість внесення  добрив та інших препаратів з поливною водою;
  • доступність та простота в управлінні (один оператор + мобільний телефон), міцність конструкцій;
  • позитивна економічна складова;

Чи можливе застосування зрошення дощуванням для багаторічних плодово-ягідних культур?

Впевнено відповідаємо – ТАК, для поливу маточників вегетативно-розмножуваних підщеп плодових культур, маточно-живцевих насаджень, полів розсадника, маточних насаджень ягідних культур, шкілок ягідних розсадників, виноградних шкілок, тощо.

Для багаторічних культур найбільш задіяними є машини шлангобарабанного типу, проте для великих площ шкілок та полів розсадників цілком можливе застосування машин фронтального типу.

Не применшуючи важливості продукції садівництва, ягідництва , виноградарства є розуміння того, що велике зрошення в даний момент назрілих кліматичних умов є надважливим щодо інтенсифікації виробництва продукції зернових, олійних, технічних, овочевих культур  для забезпечення продовольчої безпеки країни та посилення розвитку аграрного бізнесу.

Тому, ми готові будь якої хвилини братися за справу, професійно, чесно та скурпульозно виконувати роботу, адже вчасно “напоєні” нива, сад, виноградник віддячать людям сторицею.

Контактна інформація:

Тел.: 050 358-98-29

srabkov@gmail.com
https://www.facebook.com/Vodovid

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *