ТОВ “Нікдарія” встановлять першу в Україні повністю автоматизовану лінію із сортування лохини

 ТОВ “Нікдарія” встановлять першу в Україні повністю автоматизовану лінію із сортування лохини

На ягідному підприємстві “Нікдарія” цьогріч з’явиться перша автоматична лінія Unitec Blueberry vision з сортуванню лохини, яка дозволяє сортувати ягоду за розміром, кольором, наявністю зовнішніх дефектів шкірки, м’якості плода без людського втручання.

Як зазначив Євген Харлан, директор зі стратегії та розвитку ТОВ “Нікдарія”, для відповідності стандартам якості при поставках до Великобританії, країни Європейського Союзу і ОАЕ, ягідному виробнику недостатньо працювати на застарілих холодильниках і на напівручному сортувальних і пакувальних лініях. Тому в сезоні 2020 року “Нікдарія”, крім лінії Blueberry vision, також запускає нові потужності по інтенсивному охолодженню і зберігання ягід загальною площею 1000 кв.м.

Наступним кроком перед сезоном 2020 планується підписання контракту на поставку автоматизованої пакувальної лінії.

Нагадаємо, що ТОВ “Нікдарія” (ТМ iBerry) є передовим господарством з точки зору технологій і інновацій, компанія сертифікована по Global GAP і G.R.A.S.P. На підприємстві впроваджені унікальні технології по вирощуванню, збиранню, охолодженню і сортування свіжої лохини. Крім того компанія є учасником експортних торгових місій України за підтримки ФАО і представляє Україну в міжнародних виставках в рамках проекту ITC “Східного партнерства EU4Business”, що фінансується Європейським Союзом за підтримки асоціації “Ягідництво України”.

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *