TOP 10 кращих соків України

 TOP 10 кращих соків України

Оберуть на Народній дегустації соків прямого віджиму 28 жовтня у Вінниці. Запрошуємо до участі!

Вже втретє під час науково-практичної конференції «Технології  та інновації: від землі до готового продукту. Зерняткові» відбудеться Народна дегустація соків прямого віджиму із фруктів і ягід. Захід проходить за підтримки головного галузевого партнера Асоціації «Укрсадпром» і галузевого партнера корпорації «Вінницясадпром». У результаті буде визначено 10 найкращих соків від українських виробників.

Запрошуємо Вас узяти участь та надати свою продукцію для дегустації!

Народна дегустація соків прямого віджиму полягає в анонімній презентації зразків напоїв учасникам конференції на спеціальному стенді. А це близько 300 чоловік, які, очікується, візьмуть участь у конференції. Дегустація відбуватиметься впродовж всього конференц-дня, 28 жовтня, отож часу для вибору улюблених соків буде достатньо.

Голосувати за той чи той сік зможуть усі учасники, керуючись простим правилом: подобається – не подобається. Цей зріз споживацьких симпатій дасть можливість виробникам соків зорієнтуватися, які саме соки варто випускати, а які рецептури чи виробничі процеси слід вдосконалити. Організатор Народної дегустації соків прямого віджиму – медіагрупа «Технології та Інновації» – вважає своєю місією просування сучасних технологій і популяризацію високоякісної продукції.

Дегустація полягає і в тому, щоб привернути увагу споживачів до натуральної продукції з фруктів і ягід від українських виробників, популяризувати споживання соків прямого віджиму як складової здорового способу життя, акцентувати на широких можливостях для бізнесу переробки плодів і ягід на натуральні напої, які затребувані на ринку і мають потужний експортний потенціал.

УВАГА: 10 кращих соків від українських виробників отримують право на безкоштовну публікацію статті про продукцію в журналі «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації» із поширенням цієї інформації на сайтах techhorticulture.com, jagodnik.info, techdrinks.info в соціальних мережах.

УМОВИ УЧАСТІ
Якість соків учасники конференції будуть оцінювати методом сліпої дегустації. Усім учасникам конференції під час реєстрації будуть надані талони для голосування. Переможці будуть визначені більшістю голосів:

На Народну Дегустацію подаються соки прямого віджиму таких номінацій:
1. Сік яблучний прямого віджиму
2. Сік яблучний прямого віджиму з плодовими і ягідними компонентами
3. Сік яблучний прямого віджиму з овочевими та іншими рослинними компонентами
4. Сік яблучний прямого віджиму багатокомпонентний типу «Мультивітамін»
5. Сік спеціальний (всі види соків, які не увійшли в перелік)

Після завершення Дегустації комісія в складі 7 людей – представники організаторів (двоє), представник Партнера конференції, представники учасників заходу (двоє, крім представників компаній-виробників соків), експерти з виробництва соків, – здійснює підрахунок голосів і визначає 10 зразків, які набрали найбільше голосів. Склад комісії формується на конференції, відкритим голосуванням.

Підведення підсумків Народної Дегустації з обговоренням і врученням Дипломів відбудеться наприкінці конференц-дня.

Для того, щоб узяти участь у Народній Дегустації, необхідно до 22. 10. 2021 р. відправити організаторам заявку про участь, у якій вказати:
– найменування підприємства і торгової марки
– найменування продукції та її склад,
– кількість заявлених зразків,
– технологія виготовлення,
– дані про обсяги виробництва на рік,
– документ (копія), що підтверджує відповідність зазначених соків нормативам.

Зразки соків для Дегустації виробники висилають 27 жовтня 2021 року  в готельно-ресторанний комплекс «Гостевія» (Вінницька обл., с. Стрижавка) у скляному посуді або картонній упаковці об’ємом не менше 10 літрів кожен зразок. Для учасників конференції участь у Народній Дегустації безкоштовна.

Також у рамках конференції відбудеться презентація та дегустація продукції, виготовленої на базі фруктів, ягід і горіхів, у тому числі з додаванням меду: цукерок, сухофруктів, чипсів, заморожених продуктів, джемів, а також напоїв: вин, настоянок і наливок, сидрів, сиропів, міцних напоїв і т.д. Запрошуємо безкоштовно представити свою продукцію (за умови пільгової реєстрації на конференцію, деталі у менеджера).

Реєстрація на конференцію «Від землі – до готового продукту (зерняткові)» триває!

Генеральний партнер по ЗЗР – компанія BAYER.

Головний Галузевий партнер – Асоціація «Укрсадпром».

Генеральний Юридичний партнер – Патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери».

Ексклюзивний партнер – компанія «ПрофПолив».

Партнер бізнестуру – «Фруктона ВН»

Головний технологічний партнер – «Розетта Агро».

Умови участі в конференції:

В якості учасника

Для виробників сільгосппродукції – вартість участі 2500 грн (ціна включає оплату участі у всіх заходах протягом 2 днів, включно з бізнес-туром); вартість участі (1 день без бізнес туру) – 1500 грн.

Для не виробників сільгосппродукції – вартість участі – 4000 грн (ціна включає оплату участі протягом 2 днів, включно з бізнес-туром); вартість участі (1 день без бізнес туру) – 3000 грн.

(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь в дегустації напоїв і продуктів, презентації та дегустації фруктів і ягід; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід і презентації спікерів конференції, надіслані електронною поштою).

Конференція та дегустація пройде з дотриманням усіх санітарних норм і правил. Усі учасники будуть забезпечені достатньою кількістю масок і санітайзерів. Виставка-презентація обладнання, технологій і матеріалів буде проводитися з дотриманням дистанції між стендами. Конференц-зали будуть провітрюватися. У приміщеннях працює сучасна потужна система кондиціювання. Учасникам заходу радимо зберігати соціальну дистанцію, утриматися від обіймів і рукостискань. Компаніям, які презентуватимуть продукцію на стендах, пропонуємо встановити захисні екрани.

Увага: для передплатників журналів «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації»«Напої. Технології та Інновації», «Ягідник» і «Горішник» – пільгові умови участі в конференції (знижка 10%)

Учасникам конференцій медіагрупи «Технології та Інновації» 2021 року – 10%
Членам Асоціаці
ї «Укрсадпром» і Корпорації «Вінницясадпром» – знижка 10%!

Акція! Рання реєстрація до 30.09 зі знижкою! Для виробників сільгосппродукції – вартість участі 2200 грн (ціна включає оплату участі у всіх заходах протягом 2 днів, включно з бізнес-туром) Для не виробників сільгосппродукції Конференц-день + бізнес-тур – 3000 грн (ціна включає оплату участі у всіх заходах протягом 2 днів, включно з бізнес-туром)

+ БОНУС! Для учасника конференції – можливість придбати Передплату 2021 рік на зниженою ціною: «Садівництво і Виноградарство& Горішник», «Садівництво і Виноградарство& Напої. Технології Інновації» (5 разів на рік) за 400 ГРН!!!! (повна ціна 550 грн); «Ягідник» (5 разів на рік) за 400 ГРН!!!! (повна ціна 650 грн)

*Акції не сумуються.

(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь в дегустації напоїв і продуктів, презентації та дегустації фруктів і ягід; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід і презентації спікерів конференції, надіслані електронною поштою).

Медіа-партнери конференції: «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Ягідник», «Горішник»«Напої. Технології та Інновації»

Координатор проєкту: Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com

Для реєстрації учасників і партнерів звертайтеся:

Ірина Калюжна, тел: +3096 45 87 682

Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516

Альона Данчук, тел.:+38 097 528 36 46

Директор проєкту: Надія Ящук, співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації», тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net

Автор ідеї – Катерина Конєва, головний редактор/ співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com

Місце проведення – Готельно-ресторанний КОМПЛЕКС “ГОСТЕВIЯ”, Вінницька обл., с. Стрижавка. Телефон для бронювання номерів (номерів небагато, тому поспішайте): весь готель заброньовано під конференцію, при бронюванні говорити “На садівничу конференцію”: тел. 096 507 1022

Готелі поряд: Готель “Казка”, тел. +38(096)6960402
Готель “Дубовий Гай”, тел. +38(066)0960242

Журнал «Ягідник»

Останні статті