TOMRA Food: 50-та річниця, нова стратегія бренду та новітні рішення

 TOMRA Food: 50-та річниця, нова стратегія бренду та новітні рішення

Цього року TOMRA Food  відзначила 50-ту річницю своєї діяльності. З цієї нагоди компанія представила на міжнародній виставці Fruit Logistica в Берліні нову стратегію бренду, яка підтверджує напрямок її майбутнього, запустила роботизовану пакувальну машину й обладнання для сортування заморожених фруктів та овочів преміумкласу. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Хвилинка, щоб поглянути назад і вперед

Цьогоріч група компаній TOMRA відзначила 50-річний ювілей. З цієї нагоди на міжнародній виставці Fruit Logistica компанія представила нову стратегію бренду, яка підтверджує її майбутній напрямок, а також презентувала роботизовану пакувальну машину й обладнання преміумкласу для сортування заморожених овочів і фруктів.

– За 50 років своєї діяльності компанія TOMRA стала лідером світового ринку. Це беззаперечний доказ нашої здатності адаптуватися, впроваджувати інновації та надавати рішення, які справді потрібні нашим клієнтам, – сказала президент і генеральний директор TOMRA Group Туве АНДЕРСЕН.

При цьому виконавчий віце-президент і керівник TOMRA Food Мішель ПІКАНДЕ зазначив, що компанія прагне очолити революцію ресурсів у світі, де кожен шматочок їжі має значення:

– Ми прагнемо трансформувати та допомогти нашим клієнтам нагодувати світ, підвищити врожайність і мінімізувати відходи. Зосереджуючись на сортуванні та тісно співпрацюючи з нашими клієнтами, ми можемо підвищити цінність їжі від збору врожаю до його обробки та пакування, а також до розподілу та споживання.

Нова стратегія бренду проголошує напрямок майбутнього

Нова стратегія бренду TOMRA Food підкреслює цінність, яку вона створює для клієнтів і виробництва продуктів харчування у всьому світі, висвітлює амбіції, які поділяє з клієнтами, і створює згуртованість з минулим злиття та поглинання бізнесу.

Так, нова стратегія бренду TOMRA Food полягає в тому, що компанія ще ближче працюватиме з виробничими, фасувальними та переробними підприємствами для оптимізації процесу створення харчових продуктів, дотримуючись при цьому девізу, що кожен ресурс має значення.

Так, усі чотири підрозділи групи компаній TOMRA оголосили колективну місію на майбутнє, мета якої – «максимально використовувати те, що ми всі отримуємо, споживаємо та повторно застосовуємо, щоб створити світ без відходів».

– Зараз ми представляємо наш бренд, щоб розпізнати, як наші бізнес-сфери та наші клієнти разом стануть сильнішими. Нова стратегія базується на трьох китах: на зростанні, щоб розвивати бізнес швидше та краще; на досконалості, що бути найкращим у своїй сфері; і на таланті, щоб дбати про наших людей і підтримувати їхній розвиток, – зазначив Пан Піканде.

Новий робот-пакувальник має неперевершені можливості

Окрім того, під час виставки Fruit Logistica компанія TOMRA Food презентувала нову роботизовану пакувальну машину KETE16. Це перший у світі робот-пакувальник, який характеризується високою швидкістю та точністю пакування, а також гнучкістю до типу упаковки та її форми.

Так, обладнання KETE16 розподіляє один потік продукції, яку потрібно запакувати, на чотири, підбирає пакети з огляду на форму продуктів, запаковує їх і складає. При цьому на такому роботі можна пакувати як ягоди та фрукти, так кондитерські вироби чи горіхи. Важливо, що всі процеси (як незначні, так і масштабні операції з пакування) можуть бути автоматизовані завдяки програмному забезпеченню.  

Преміальний сортувальник для заморожених фруктів і овочів

Окрім того, компанія TOMRA Food випустила на ринок обладнання для сортування преміумкласу TOMRA 5C, яке обладнане унікальною технологією ідентифікації біометричних підписів для заморожених фруктів та овочів.

Машина для сортування TOMRA 5C розташована на технологічній між тунелем IQF та пакувальною станцією, щоб проводити остаточні перевірки безпеки харчових продуктів і якості продукції. Коли заморожений продукт досягає кінця лінії для фасування в пакети, сортувальник розпізнає та видаляє будь-які залишки сторонніх матеріалів, а також сторонні рослинні речовини та важковиявлені дефекти продукту (наприклад, стебла зеленої квасолі чи гороху). Ці можливості значно знижують ризики скарг споживачів або рекламації. Це надзвичайно важлива вимога, яку зазвичай дуже складно задовольнити у випадку сортування органічних фруктів чи овочів, адже вони містять більше небажаних матеріалів (рослинних залишків, комах тощо).

Продемонстровані здібності TOMRA 5C

Щоб представники ЗМІ могли побачити вражаючі можливості TOMRA 5C та ознайомитися, як платформа даних TOMRA Insight додає цінність обробці, була облаштована одна з кочок комапнії на виставці Fruit Logisticа, де в режимі онлайн онлайн були проведені демонтрації обладнання.

Так, на обладнанні TOMRA 5C провели сортування заморожених зелених бобів, змішаних овочів і фруктів. Демонстрація показала, як це обладнання для сортування преміумкласу виявляє та викидає типові сторонні матеріали та сторонні рослинні залишки.

Про TOMRA Food

Компанія TOMRA Food розробляє та виготовляє сенсорні сортувальні машини й інтегровані рішення для харчової промисловості, а також впроваджує найсучасніші в світі аналітичні технології та застосовує їх для сортування, сортування та очищення.

Понад 12 800 одиниць встановлені на харчових підприємствах, які займаються виробництвом, пакуванням і переробкою кондитерських виробів, фруктів, сухофруктів, зерна та насіння, продуктів з картоплі, білків, горіхів та овочів.

Місія компанії полягає в тому, щоб надати своїм клієнтам можливість підвищити ефективність роботи та забезпечити безпечне постачання харчових продуктів за допомогою інноваційних, придатних для використання технологій. Для досягнення цього TOMRA Food керує центрами передового досвіду, регіональними офісами та виробничими центрами в США, Європі, Південній Америці, Азії, Африці та Австралії.

TOMRA Food – член групи компаній TOMRA, яка була заснована 1972 року  з розробки, виробництва та продажу автоматів зворотного продажу (RVM) для автоматизованого збору використаних контейнерів для напоїв. Сьогодні TOMRA пропонує технологічні рішення, які забезпечують циркулярну економіку за допомогою передових систем збору та сортування, оптимізують відновлення ресурсів і мінімізують відходи в харчовій, переробній та гірничодобувній промисловості.

Близько 100 000 одиниць обладнання TOMRA працює в більш ніж 80 країнах світу.

Контакти:

Марійке Беллеманс, директор бренду та комунікацій

Research Park Haasrode 1622, Romeinse straat 20

3001, Левен, Бельгія

 +32 (0) 476 74 19 18, marijke.bellemans@tomra.comwww.tomra.com/food

Читайте також: Крафтова броварня «Ципа» висадила ягідник

Єврокомісія скасовує мита й квоти на український експорт

Журнал «Ягідник»

Останні статті