ТМ BigBlue увійшла до 15 найвідоміших органічних брендів

 ТМ BigBlue увійшла до 15 найвідоміших органічних брендів

Ягідний бренд BigBlue, під яким СВК «Ягідки» пропонує органічну лохину, увійшов до 15 найвідоміших і найуспішніших органічних брендів, які завоювали визнання та повагу покупців. Про це повідомляє BrandStory, який спільно з «Органік Стандарт» підготував рейтинг.

Тренд «органік» набуває все більшої популярності, тому невеликі та середні виробники в Україні активніше беруться за вирощування такої продукції, торгові мережі відкривають цілі «органічні» відділи, а покупці все частіше вибирають organic. При цьому споживач часто не зовсім розуміє, що таке «органік» і чим такий продукт відрізняється від «еко», «біо», «натуральний» чи «домашній».

Органічне виробництво має бути натуральним у всьому. Не застосовуються хімічні добрива, пестициди, генетично-модифіковані організми (ГМО) або консерванти. Щоб стати виробником органічної продукції, потрібно пройти складну і тривалу процедуру сертифікації. Кожен етап виробництва контролюється відповідним органом. Тільки така продукція має право маркуватися словом «органік».

– Крім того, органічний бренд – це не тільки якісний натуральний продукт та хороший маркетинг, це філософія, яка передбачає дбайливе ставлення до довкілля та здоров’я людей, наголошують автори рейтингу.

ТМ BigBlue посідає 13 місце в цьому рейтингу.

Ознайомитися з повним переліком виробників органічної продукції, які ввійшли до рейтингу, можна ТУТ.

Читайте також: Українська лохина ТМ BigBlue вийшла на ринок Узбекистану

Українська лохина ТМ BigBlue завойовуватиме Скандинавію

В Україні виготовлятимуть органічні соуси та джеми з лохини

Журнал «Ягідник»

Останні статті