Теплиці дозволять збирати ягоди 6 місяців на рік

 Теплиці дозволять збирати ягоди 6 місяців на рік

Грантові програми уряду «єРобота» дозволять будувати теплиці, збирати ягоди впродовж 6 місяців на рік, а також створювати легальні робочі місця і сплачувати податки. Про це в ефірі телекомпанії «М-студіо» розповів голова асоціації «Укрсадпром» Олександр Матвієць.

– У поєднанні з використанням теплиць тунельного типу ця програма дозволяє отримувати продукцію, зокрема ягідну, понад 6 місяців на рік. Це дозволяє виробнику досягнути так званого конвеєру, – каже Олександр Матвієць. 

За словами голови асоціації, головне завдання програми – забезпечення робочих місць та сплата податків, що в свою чергу підтримає економіку України.

Нині тепличники уникають офіційного працевлаштування та сплати податків. Отримувач гранту має створити юридичну структуру або ФОП, мати документ на право власності або оренди терміном не менше 7 років.

Грант передбачає державне безповоротне фінансування першої тисячі заявок не більше 70 % вартості  теплиці, але загальна вартість будівництва не має перевищувати 7 мільйонів гривень. Для всіх наступних заявок держава співфінансуватиме на 50 % вартості теплиці, але загальна вартість такого будівництва має не перевищувати 5 мільйонів гривень.

Читайте також: Зустрічайте новий випуск журналу «Ягідник»!

Грантова підтримка органічних виробників: як отримати кошти?

Журнал «Ягідник»

Останні статті