Технології заморожування та сублімації ягід і фруктів обговорюватимуть під час вебінару

 Технології заморожування та сублімації ягід і фруктів обговорюватимуть під час вебінару

19 квітня відбудеться закритий вебінар «Ефективність технологій заморожування та сублімації ягід і фруктів від європейського лідера – PIGO srl». Захід організовується за підтримки Асоціації «Ягідництво України» і пройде з 16.00 до 19.00 в форматі ZOOM-конференції. Інформаційний партнер заходу – проєкт «Ягідник».

Цільова аудиторія вебінару, яку зацікавлять озвучені теми, – переробники ягідних, кісточкових та овочевих культур, власники, топ-менеджери, а також менеджери проєктів з післязбиральних технологій

Під час заходу обговорюватимуться питання, які стосуються вирощування та післязбиральної обробки ягід і фруктів:

  • огляд обладнання доопрацювання і переробки ягід і фруктів, зокрема кісточкових;
  • тунелі для заморожування IQF. Переважна складова PIGO srl перед конкурентами;
  • сублімаційна сушка, чому це майбутнє, яке вже прийшло, і на що потрібно звертати увагу при виборі обладнання. Бізнес-план і термін погашення вкладених інвестицій;
  • досвід роботи на обладнанні PIGO srl в сербській компанії MAMBIKOM AGRAR (тунелі IQF) і на грузинському підприємстві Gemuani (тунелі IQF та сублімація).

Участь у вебінарі безкоштовна за умови обов’язкової реєстрації: https://bit.ly/2Oo3m34

Упродовж 30 років компанія PIGO srl спеціалізується на виробництві тунелів заморозки (IQF), сублімаційних та адіабатичних сушок, кісточковибивних машин і супутнього обладнання майже для всіх процесів доробки і переробки фруктів, овочів і ягід, а також напівфабрикатів, хлібобулочних виробів, м’яса, птиці та риби.

Журнал «Ягідник»

Останні статті