Технології та інновації: конференції для садівничого, ягідного та горіхового бізнесу

 Технології та інновації: конференції для садівничого, ягідного та горіхового бізнесу

Аби створити успішний бізнес, передусім, потрібні знання. Тому для тих, хто прагне заснувати та розвивати власну успішну і прибуткову справу, медіагрупа «Технології та Інновації», починаючи з 2016 року, організовує науково-практичні конференції для ягідного, садівничого та горіхового секторів. Усього відбулося майже 30 масштабних заходів, які щоразу збирають понад 300 учасників не тільки з України, а й із Європи. У виставках передових технологій, які традиційно відбуваються на конференціях, кожного разу бере участь понад 50 провідних компаній зі всієї України, а також із Польщі, Італії, Білорусі тощо.

У програмі кожного заходу – виступи керівників садівничих і ягідних господарств, науковців, експертів ринку та представників технологічних компаній. Традиційно під час кожної конференції проходить виставка обладнання, техніки й технологій від українських та іноземних компаній, презентація та дегустація продукції, виготовленої на основі фруктів, ягід і горіхів, а також бізнес-тури на провідні підприємства галузі.

Незважаючи на складнощі 2020 року, пов’язані з пандемією коронавірусу та спричинені нею обмеження, медіагрупа «Технології та Інновації» провела заплановані конференції та об’єднала на одному майданчику всіх гравців галузі.

Так, 22-23 жовтня 2020 року відбулася конференція «Технології та Інновації: від землі – до готового продукту» з Горіховим форумом у програмі. Незмінна тема цього заходу – популяризація та впровадження сучасних технологій вирощування й переробки фруктів, ягід і горіхів, сприяння відродженню традиційних українських напоїв на основі фруктів, ягід і меду, а також виробництву продуктів з доданою вартістю

Фото з конференції – тут.

10-11 грудня 2020 року пройшла IV Міжнародна науково-практична конференція «Ягідництво і переробка: технології та інновації», під час якої учасники підбили підсумки ягідного сезону 2020, а також обговорили вплив карантину та несприятливих погодних умов на ягідний бізнес. Захід зібрав ягідівників та експертів ринку зі всієї України (понад 280 учасників), а також 45 компаній, які презентували найновіші досягнення, що стосуються технологій вирощування, зберігання, упаковки, переробки ягідної продукції.

Фото з конференції – тут.

2021 року заплановані чотири конференції, під час яких обговорюватимуться виклики садівничої та ягідної галузей і шляхи їх вирішення. Підприємства-учасники поділяться досвідом й планами на майбутнє, а компанії-виробники технологій і рішень презентують на виставці найновіші технологічні досягнення, які стосуються вирощування й переробки ягід, фруктів і горіхів.

Так, 10-11 червня 2021 року відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Технології та інновацій: від землі – до готового продукту. Кісточкові», яка цього річ збере учасників в Уманському національному університеті садівництва. Учасники заходу поринуть у вир актуальних тем, ознайомляться з інноваційними бізнес-рішеннями та презентаціями від українських і європейських виробників, експертів і практиків галузі, а також відправляться у бізнес-тур у провідні господарства регіону. Традиційно захід стане головним майданчиком для обміну ідеями й об’єднання всіх гравців цього ринку!

Робіть позначки у записниках і вже реєструйтеся на конференцію «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Кісточкові»!

9-10 вересня 2021 року в м. Жашків Черкаської області (попередньо) буде організований Горіховий форум «Від землі – до готового продукту». Захід для горіхівників зі всієї України та навіть з Європи охопить теми вирощування, збору та переробки зерняткових різноманітних сортів горіхів, а також можливі варіанти переробки горіхової продукції. Під час форуму працюватиме виставка обладнання, техніки та технологій, відбуватиметься презентація та дегустація сучасних сортів горіхів і продуктів горіхівництва.

28-29 жовтня 2021 року в Тернополі відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Від землі – до готового продукту: зерняткові», акцентом якої стане вирощування, технології захисту, збору та переробки фрутків кісточкової групи. Під час конференції відбудеться традиційний конкурс – Народна дегустація соків прямого віджиму.

А 9-10 грудня 2021 року всіх гравців ягідного сектора не лише України та Європи в Ірпіні Київської області збере Міжнародна науково-практична конференція «Ягідництво і переробка: технології та інновації», аби обговорити шляхи подальшого розвитку галузі. Крім виступів спікерів, відбудеться виставка техніки від провідних українських і європейських компаній, презентація напоїв на основі ягід, презентація та дегустація продукції, виготовленої з фруктів, ягід і горіхів, зокрема з додаванням меду.

Слідкуйте за нами та беріть участь у конференціях, які об’єднують фахівців садівництва та ягідництва не тільки України, а й Європи!

Медіапартнери конференцій: «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Ягідник», «Горішник», www.techdrinks.info, www.jagodnik.info

Із питань реєстрації та партнерства звертайтеся за телефонами:

Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com

Ірина Калюжна, тел: +3096 45 87 682

Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516

Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126

Директор проєкту: Надія Ящук, співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації», тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net

Автор ідеї – Катерина Конєва, шеф-редактор/ співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com

Журнал «Ягідник»

Останні статті