Технологія, яка дозволяє довше зберігати ягоди та фрукти

 Технологія, яка дозволяє довше зберігати ягоди та фрукти

У виставці Macfrut-2022, яка відбулася 4-6 травня, взяла участь італійська компанія Fruit Control Equipment, представивши безпечну технологію знезараження повітря шляхом іонізації – систему IONNY®. Вона, зокрема, допомагає зберігати якість свіжої продукції без застосування хімії та озону, який, як відомо, отруйний для людини. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Зокрема, під час Macfrut-2022 Fruit Control Equipment презентувала нову модель промислового іонізатора IONNY® серії Evolution.

– Система відрізняється компактністю, економністю (всього 0,17 кВ) та ефективністю. Модель IONNY® Evolution можна легко встановити будь-де, вона підходить для маленьких і великих приміщень об’ємом від 200 м3 до 5000 м3 і більше. Ця система очищає повітря, вбиває мікроби, віруси, плісняву та гриби, а також видаляє запахи у приміщенні, дозволяючи підвищити якість умов на робочому місці. Що важливо, ця технологія допомагає підтримувати якість свіжої продукції та продовжувати термін її зберігання, – зазначив представник відділу продажів компанії Fruit Control Equipments Євген Шолтуян.

Технологія IONNY® застосовується в промислових приміщеннях, зокрема в магазинах, на складах, овочевих і фруктових базах, у камерах зберігання, залах сортування та відвантаження фруктів, ягід, овочів, м’яса, риби та молочних продуктів.

Окрім того, ця система відмінно працює у приміщеннях, у яких зберігають вино та виноматеріали і де трапляються великі концентрації бактерій і мікроорганізмів, що заважають якості вина та можуть впливати на його смак і колір. Система IONNY® видаляє ці бактерії та зберігає повітря чистим, свіжим і без сторонніх запахів.

Крім технології IONNY®, Fruit Control Equipment на виставці Macfrut презентувала ще й сучасну технологію охолодження черешні з допомогою системи Hydro-cooler, а також систему зберігання черешні на палетах з допомогою технології Fruit Flex Case. Вона, зокрема, дозволяє зберігати черешню до 60 днів без втрати товарної якості.

Італійська компанія Fruit Control Equipment упродовж майже 70 років працює у галузі збереження фруктів, ягід та овочів, а також є провідним світовим виробником технологій регульованого газового середовища. Підприємство розвиває інноваційні засоби зберігання продукції без застосування хімії. Компанія пропонує безкоштовний проєкт і розрахунок обладнання з урахуванням специфіки та технічних умов підприємства.

Контакти: Євгеній Шолтуян, +39 (327) 556 96 55, soltuian@fruitcontrol.it

Читайте також: В італійському Ріміні з успіхом пройшла виставка Macfrut

Журнал «Ягідник»

Останні статті