SWEET JAM виготовлятимуть корисні ягідні солодощі

 SWEET JAM виготовлятимуть корисні ягідні солодощі

Компанія Sweet jam із Запорізької області розширює асортимент корисних фруктово-ягідних солодощів, а виробники фруктів та ягід села Георгіївське та інших довколишніх сіл отримають новий надійний канал збуту своєї продукції. Підприємство Sweet jam отримало грантове обладнання для переробки від Українського проєкту бізнес-розвитку плодоовочівництва та зможе нарощувати виробництво.

Sweet jam – бізнес, який створила Валентина Хлєбіна із села Георгіївське Запорізької області. Її сім’я вирощує черешню, абрикоси, груші, яблука, суницю садову, малину з 2005 року.

– Плодоовочевий ринок стає все більш конкурентним і рентабельність зменшується, крім того, зміна клімату ставить під загрозу отримання якісного врожаю. Ми почали в домашніх умовах переробляти свою сировину на джеми та варення, – розповідає Валентина Хлєбіна. – Коли наше хобі перетворилося на бізнес, постало питання про розширення. Вирішили об’єднатися у вирощуванні та реалізації з родинами Литвиненків і Бутів.

Фермерка вважає, що переробка підвищує рентабельність бізнесу, дозволяє розширити коло покупців, вийти на нові ринки збуту.

Нове обладнання (сушарка, індукційні плити, морозильна камера, дегідратор, духова шафа, овочерізка та подрібнювач) дозволить розширити асортимент Sweet jam. Виробники планують створити лінійку продукції для тих, хто дотримується правильного способу життя, та виготовляти варення та джеми без цукру, фріпси, пастилу, сушені ягоди та фрукти.

Читайте також: Назву «Херсонський кавун» подали на реєстрацію

Впровадження стандартів HACCP і BRC: очікування та реальність

Журнал «Ягідник»

Останні статті