СВК «Ягідки» отримав допомогу від німецького проєкту

 СВК «Ягідки» отримав допомогу від німецького проєкту

Сільськогосподарський виробничий кооператив «Ягідки» з Київщини, який на початку війни упродовж 2 місяців перебував в окупації, отримав допомогу від проєкту «Німеччина – Україна: співпраця в галузі органічного сільського господарства». Про це повідомляється на фейсбук-сторінці посольства Німеччини в Україні.

Через окупацію протягом на господарстві 2 місяців не мали змоги поливати рослини та вносити добрива, що призвело до втрати 40 % врожаю.

– Гірко бачити, як неспровокована агресія росії знищує господарства, в які було вкладено стільки праці й серця. Тим більше вражає впевненість, з якою підприємства дивляться у майбутнє й відновлюють свій бізнес», – сказав Тимчасово повірений у справах Посольства Німеччини Бертрам фон Мольтке після відвідин СВК «Ягідки».

Проєкт ««Німеччина – Україна: співпраця в галузі органічного сільського господарства» та німецький «Фонд майбутнього для сільського господарства» зібрали близько 560 000 євро пожертвувань і передали допомогу 170 підприємствам органічної галузі України.

Читайте також: «Нікдарія» планує збільшити насадження та висадити малину

Для «Садів Перемоги» видаватимуть гранти

Журнал «Ягідник»

Останні статті