Свіжий випуск журналу «Ягідник» скоро вийде друком!

 Свіжий випуск журналу «Ягідник» скоро вийде друком!

Уже закінчилася робота над підготовкою чергового випуску профільного журналу «Ягідник» №5 (2021) – №1 (2022), який уже невдовзі вийде друком. Незважаючи на активну діджиталізацію, друковані журнали все ще користуються неабияким попитом, тому медіагрупа «Технології та Інновації» – одна з небагатьох, хто робить ставку на такі видання для професіоналів. Цього разу ми підготували спарений журнал, у якому ви знайдете ще більше корисної та актуальної інформації, цінних порад і досвіду ягідівників, який надихає. Ознайомитися зі змістом журналу та тематикою статей можна тут. Окрім того, для читачів з Грузії, Білорусі, Молдови й інших країн, починаючи з цього випуску, доступна передплата російськомовного журналу «Ягідник» – енциклопедії сучасного ягідного бізнесу.

Так, тематика нового номеру журналу охоплює вирощування як традиційних, так і нішевих ягідних культур, а також познайомить з ягідними господарствами України та закордону, продемонструє їхній досвід, розповість про ключові події ягідництва та дозволить більше дізнатися про нього з наукової точки зору.

На сторінках «Ягідника» №5 (2021) – №1 (2022) читачі матимуть змогу прочитати, як пройшли провідні ягідні події минулого року. Зокрема, провідні ягідні господарства та технологічні компанії розповіли про те, як ефективно налагодити ягідний бізнес, а також поділилися дієвими лайфхаками під час конференції «Ягідництво і переробка: технології та інновації» 2021. Також у новому випуску журналу можна детальніше дізнатися про конкретні кейси для досягнення успіху в ягідному бізнесі, нові технології в ягідництві від українських та закордонних компаній, а також про досвід і технологічні інновації, презентовані під час першого в Україні Конгресу із заморожування та холодної логістики ягід, що відбувся під час конференції «Ягідництво і переробка: технології та інновації» 2021.

Лохина досі не поступається передовими позиціями в асортименті ягідних культур. Тому в журналі «Ягідник» №5 (2021) – №1 (2022) описаний досвід успішного вирощування лохини в Німеччині, а також детально проаналізовані конкурентні переваги цієї культури на європейському ринку.

Враховуючи рекордно високі ціни на ягоди минулого сезону та зацікавленість ягдівників малиною, особливу увагу приділи і цій культурі. Зокрема, аргументи про те, перспективність малини очевидна, навів керівник ФГ «Малинківське». Також досвідом вирощування цієї культури поділилися ум ФГ «Любокут».

Суниця садова – також у ТОПі ягідного асортименту, й оминути її увагою ми не могли. Тому читайте про те, як вирощує та збуває суницю ягідна ферма «Черемушки», а також можна подвоїти врожай і подовжити період достигання ягід на прикладі СФГ «Лагуза». Цікавим досвідом вирощування суниці з використанням сівозміни поділилися в ягідному кластері «АгроВесна».

Окрім того, на сторінках нового випуску журналу «Ягідник» приділили увагу і нішевим культурам. Зокрема, досвідом вирощування бузини в промислових масштабах поділився ягідний кооператив «Як бджола» з Львівщини. А про новинки сортименту ожини розповів Олександр Ярещенко – кандидат сільськогосподарських наук, заступник директора з наукової роботи Інституту садівництва НААН України.

Цікавим також є досвід ФГ «Супергерой» з Київщини, керівник якого відверто розповів про зворотний бік українського ягідництва й актуальні проблеми, з якими зіштовхнулися українські ягідівники. Крім того, на сторінках журналу «Ягідник» №5 (2021) – №1 (2022) розповідається про запровадження кращих агропрактик у ягідництві, зокрема про ініціативу «Ягідна сторона життя» господарства «Смаковіт», проогляд нових сортів ягідних культур від групи in-vitro Kusibab, а також про нові підходи до вирощування ягід від LNZ Group.

У рубриці «Ягідництво: наука» опублікована стаття про фінансово-організаційний механізм підвищення рентабельності ягідного виробництва від доктора економічних наук, професора Інституту аграрної економіки НААН України Юрія Пасічника, а також матеріал про те, як зменшити втрати якості суниці садової на шляху від поля до споживача.

Актуальне питання для низки виробників ягідної продукції – заморожування та переробка ягід. Тому досвідом експорту та сублімації ягід поділилися і компанії «Диканські ягоди».

Не оминули увагою, звичайно ж, на сторінках нового журналу і такі актуальні та важливі питання, як захист ягідних культур і живлення насаджень, особливості весняної обробки саду, а також юридичний практикум про те, як перетворити ягідний бізнес в унікальний бізнес-актив.

ЗАПРОШУЄМО ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПЕРЕДОВИХ ПОДІЯХ ЯГІДНОГО, САДІВНИЧОГО ТА ВИНОРОБНОГО СЕКТОРІВ – КОНФЕРЕНЦІЯХ «МЕДІА-ГРУПИ», ЯКІ ВІДБУДУТЬСЯ У 2022 РОЦІ! 

10-11 лютого: Міжнародна науково-практична конференція «Успішне виноградарство і виноробство».

14-15 квітня: Міжнародна науково-практична конференція «Ягідництво і переробка: технології та інновації», присвячена питанням вирощування червоних ягід – суниці садової, малини, а також ягідних нішевих культур. Окрім того, під час конференції відбудеться другий Конгрес із заморожування та холодної логістики ягід «Переробка та заморожування. Створення доданої вартості шляхом переробки ягід: різні бізнеси – різні можливості».

9-10 червня: Міжнародна науково-практична конференція «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Кісточкові». Основний акцент під час проведення якої робитиметься на ключових питаннях вирощування, збору та реалізації черешні, вишні, персика, абрикоса, а також створення якісного й ефективного саду кісточкових культур.

18-19 серпня: Міжнародна науково-практична конференція «Успішне виноградарство і виноробство».

27-28 жовтня: Міжнародна науково-практична конференція «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Зерняткові. Горіховий форум». Захід буде яка присвячений вирощуванню яблук, груш, айви, а також їх переробці. Планується також Народна дегустація соків з фруктів і ягід від українських виробників, де визначатиметься ТОП-10 кращих соків України.

8-9 грудня: Міжнародна науково-практична конференція «Ягідництво і переробка: технології та інновації», основні питання якої стосуватимуться вирощування чорних ягід – лохини, ожини, чорниці, чорної смородини, а також дикорослих культур.

Слідкуйте за нами та беріть участь у науково-практичних конференціях, які об’єднують фахівців садівництва та ягідництва України і світу!

З питань передплати на журнали медіагрупи «Технології та Інновації», а також участі та партнерства у конференціях звертайтеся за телефонами:

Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46

Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516

Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com

Ірина Калюжна, тел: +3096 45 87 682

Директор проєкту: Надія Ящук, співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації», тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net

Автор ідеї – Катерина Конєва, шеф-редактор/ співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com

Більше інформації про проведені конференції на нашому сайті: http://forum.techdrinks.info/ua/archive/all

Журнал «Ягідник»

Останні статті