Суниця садова: огляд провідних сортів та технологій селекції – українських садівників запрошують на онлайн семінар

 Суниця садова: огляд провідних сортів та технологій селекції – українських садівників запрошують на онлайн семінар

Ягідний бізнес стає все більш привабливим для українських підприємців. З кожним роком зростає ринок, розширюється кількість сортів і вдосконалюються технології вирощування. Тому фермерам так важливо орієнтуватися в різноманітті інформації, щоб зробити вибір на користь підвищення якості та ефективності виробництва.

А оскільки суниця садова займає провідне місце серед виробничих ягідних культур, розплідник декоративних і ягідних рослин «Лотос К» і селекційний будинок суниці садової «Fresh Forward» запрошують всіх, хто цікавиться новинками у сфері вирощування культури на унікальний вебінар. Офіційний представник «Fresh Forward» Коен Меркус (Koen Mеrcus) презентує детальний огляд нових сортів, технологій селекції і вирощування суниці садової.

На вебінарі говоритимуть про:
🍓 Порівняльні характеристики звичних для України сортів і селекційних новинок: показники врожайності, цикл вирощування, вимоги до грунту і ін.
🍓 Повний цикл вирощування ранніх, пізніх і середніх сортів.
🍓 Постановка правильних цілей вирощування і підбір відповідних сортів.
🍓 Фактори, які потрібно враховувати при підборі сорту суниці садової для промислового вирощування в різних кліматичних регіонах.
🍓 Характеристики нових і популярних сортів селекційного будинку «Fresh Forward»: Calinda, Verdi, Allegro, Opera, Sonata, Jive, ремонтантний сорт Soprano.
🍓 Перспективні методи вирощування суниці садової: європейський досвід та можливості його застосування в Україні.

Вебінар буде корисний: фермерам і керівникам фермерських господарств, селекційних будинків, агрономам і всім, хто збирається займатись промисловим вирощуванням суниці садової.

📌 Спікер: фахівець з маркетингу і комунікацій селекційного будинку «Fresh Forward» Коен Мeркус (Koen Mercus), Голландія.

📌 Інтерв’ю та переклад: агроном, технолог виробництва, заступник директора з наукової частини з технологій ex-vitro у розпліднику декоративних і ягідних рослин «Лотос К» Олена Кукурудза (Elena Kukuruza), Україна.

✍️ Участь вільна за умови попередньої реєстрації https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZwsdOqvpzwiGdUGPjmp2TsOePLXRn7tmXGN *!

Дата: 30.07.2020
🕓 Час проведення: 19:00 – 21:00.
☎️ Деталі за номером: (098) 206-10-08, Марія Тевс

! ️ * вебінар буде доступний лише в день проведення в режимі онлайн, без запису!

! ️ ** вебінар проводиться англійською мовою з послідовним перекладом на російську мову.

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *