Полуничний сад від Advice & Consulting: як отримати максимальний прибуток із мінімальними інвестиціями

 Полуничний сад від Advice & Consulting: як отримати максимальний прибуток із мінімальними інвестиціями

Часто буває, що підприємець хоче розробити проєкт із виробництва свіжих фруктів, але стикається із складними і високими інвестиціями, такими як інвестиції в інтенсивний сад, до яких він ще не готовий. У цьому випадку Advice & Consulting рекомендує вкладати кошти в створення інтенсивних полуничних садів у відкритому грунті.

Полуничний сад – це проєкт із мінімальними вкладеннями, які доступні всім. Досить вивчити і проаналізувати ґрунт і воду, зосередитися на автоматизованій системі крапельного зрошення, щоб забезпечити правильне дозування води для розсади і необхідних поживних речовин шляхом фертигації, вибрати якісну плівку для мульчування, щоб уникнути бур’янів і щоб плоди не забруднювались під час контакту з землею, і, найголовніше, купити якісні, здорові саджанці полуниці.

Еліонора Ністор Senior Sales Manager

«Якщо ви вже вирощували полуницю впродовж минулих сезонів, для підтримки високої якості необхідно змінити розсаду і не висаджувати її на ділянці, де вона була вирощена в минулому році, і ні в якому разі не використовувати посадковий матеріал, отриманий від старих саджанців», – говорить Лука Магіні, технік-агроном Advice&Consulting. – Це спричинить зниження і якості ягід, і обсягів їх виробництва».

Фундаментально важливо! Вибрати сорти, які підходять для континентального або середземноморського клімату і категорій саджанців Фріго (A-, A, A +). Кожен сорт має свої вимоги в кількості годин на холоді,. Техніко-агрономічний відділ Advice & Consulting зможе запропонувати всю необхідну підтримку і буде супроводжувати вас крок за кроком, допомагаючи зробити правильний вибір, надаючи інноваційні технології made in Italy і найкращі сорти з найбільш затребуваними органолептичними характеристиками споживача.

Відкрите поле полуничного саду, реалізованого Advice & Consulting

Ось лише деякі з них: Clery – сорт яскраво-червоного кольору, з хорошою консистенцією і смаком, з високим ступенем цукристості. Joly – із конічною формою і великим калібром, дуже солодкий та ароматний. Sibilla – стійкий сорт, із кольоровою м’якоттю і сильною текстурою. Nabila – червоний і привабливий сорт, із хорошою консистенцією і дуже солодким смаком. Arosa – з інтенсивним і стійким ароматом, приємно збалансованим солодкими і кислотними тонами.

Хоч полуницю і вважають однією з некапризних культур, вона вимагає своєчасного і ретельного догляду. Вона дуже чутлива до надлишку води, що викликає стреси. Компактність і низька ефективність кореневої системи саджанців обмежують їх здатність поглинати воду й поживні речовини. Крім того, ця культура чутлива до рівня провідності води: надмірна кількість розчинених солей негативно позначається на якості і кількості ягоди. Правильне планування зміни поливу з фертигацією і є одним із найважливіших секретів успішного виробництва полуниці у відкритому ґрунті.

Відкрите поле полуничного саду, реалізованого Advice & Consulting

«Інвестиції в полуничні сади у відкритому ґрунті забезпечують високу врожайність, швидку окупність і хорошу прибутковість», – говорить доктор Лука Бігон, технічний директор Advice & Consulting. «Це доступні всім вкладення, які дозволяють виробляти від 35 до 45 тонн з гектара. Отже, мінімальні витрати, гарантують високі доходи». Advice & Consulting може супроводжувати підприємців у проєктуванні полуничного саду і пропонувати їм всю необхідну підтримку в реалізації проєкту, а також у наступних агрономічних обробках, які мають вирішальне значення для визначення успіху виробництва. Разом ми можемо гарантувати нашим споживачам полуницю найвищої якості!

Відео навчання з порадами агронома команди техніків Advice & Consulting, Луки Магіня.

Для отримання комерційної інформації:
Еліонор Ністор | Senior Sales Manager
тел. +39 051 0285231 | моб. +39 389 4994863
email en@advice-consulting.it
сайт www.advice-consulting.it

Журнал «Ягідник»

Останні статті