Сучасні сорти черешні, або Як вибрати саджанець для вашого саду

 Сучасні сорти черешні, або Як вибрати саджанець для вашого саду

Будь-який сад починається з вибору ділянки, підготовки ґрунту, розробки схеми догляду, живлення та захисту, але передусім – зі здорового та правильного садивного матеріалу. Стратегія діяльності розсадника Fleuren спрямована на створення сортів фруктів, які виділяються на ринку та здатні запропонувати для садівника довгострокову перспективу, зазначають у компанії.

Черешня (лат. Prunus avium) – дерево, яке обдаровує садівників солодкими соковитими плодами. Плоди сортових саджанців черешні великі, мають збалансований солодкий смак, іноді з гармонійною кислинкою. Плоди черешні не тільки смачні, а й дуже корисні: вони містять фруктозу та пектини, біофлавоноїди, залізо, вітаміни та мікроелементи.

– У період плодоношення черешня входить досить швидко, наші саджанці від розсадника Fleuren починають плодоносити відразу в перший рік після посадки. Сучасні сорти досить морозостійкі в умовах України, а плодові бруньки стабільно переносять українські зими та навіть пізні весняні заморозки, – розповідає менеджер з продажу компанії Fleuren Хузейфа Ібрахім.

Компанія Fleuren вирощує саджанці черешні на різних підщепах як Гізела 5,6 та 12.

– Весь наш садивний матеріал елітний і безвірусний, а всі наші саджанці сертифіковані Нідерландською організацією NAK Tuinbouw, – зазначає менеджер компанії. – Для масового зав’язування плодів багато сортів потребують додаткового запилювача, тобто інших сортів черешні. Тому при виборі сорту для вашого плодового саду, звертайтеся до нас. Ми можемо запропонувати найкращим запилювачам для кожного з сортів черешні.

Для професійних фермерів дуже важливо вибирати хороші сорти, що підходять для вирощування у різних кліматичних умовах.

При виборі сорту для вирощування черешні передусім треба звернути увагу на смак плодів, їхній зовнішній вигляд, високу та стабільну продуктивність сорту, період цвітіння, стійкість дерева до хвороб, а кори – до тріщин, а також на терміни зберігання врожаю.

– Компанія Fleuren пропонує такі сорти черешні, як Бурлат, Мерчант, Шнайдерс, Кордія, Тамара, Каріна, Лапінс, Регіна та Світхарт. Наші фахівці допоможуть садівникам вибрати сорти, які підходять до ваших кліматичних умов, які запилюють один одного і допоможуть вирощувати якісну черешню, яка буде дарувати щастя вам і вашим споживачам щастя, – підсумував менеджер з продажу компанії Fleuren Хузейфа Ібрахім

Контакти: Хузейфа Ібрахім, Huzeeyfa Ibrahim, mob: +31(622) 44 68 99 Whatsapp : +31(615) 92 62 72

Boomkwekerij Fleuren, www.fleuren.net, Veldstraat 56A 5991 AE BAARLO (NL) +31 (0)77 – 4772100

Читайте також: Бізнес-тур на ягідні плантації компанії «Грасс Авеню»

Журнал «Ягідник»

Останні статті