Станьте частиною першого в Україні е-каталогу постачальників товарів та послуг для ягідного сектору!

 Станьте частиною першого в Україні е-каталогу постачальників товарів та послуг для ягідного сектору!

International Trade Centre (ITC) в рамках проєкту «Східне партнерство: Готовність до Торгівлі – Ініціатива EU4Business», що фінансується Європейським Союзом як частина ініціативи EU4Business та за інформаційної підтримки Асоціації «Ягідництво України» незабаром презентує новий Електронний каталог постачальників товарів та послуг для ягідного сектору в Україні.

Електронний каталог «Постачальники товарів та послуг для ягідного сектору в Україні» має на меті посилити конкурентоспроможність підприємств галузі шляхом надання їм доступу до надійних українських та міжнародних компаній, що спеціалізуються на продажі обладнання для вирощування, переробки та упаковки, засобів захисту рослин, садивного матеріалу тощо.

У каталозі буде представлено понад 100 постачальників послуг та товарів для ягідного сектору в Україні.

Пріоритет буде наданий компаніям, які відповідають таким критеріям:
– відомі міжнародні компанії;
– 3 й більше роки підприємницької діяльності;
– українські та міжнародні компанії з успішним досвідом роботи в Україні.

* компанії, які займаються продажем садивного матеріалу та агрохімікатів, повинні будуть надати сертифікат і ліцензії, що підтверджують законність ведення бізнесу в Україні.

Каталог буде організований за категоріями, які, своєю чергою, сегментуються відповідно до етапів виробничого процесу ягідного сектору.

Зміст каталогу:

  1. Сільськогосподарська техніка;
  2. Обладнання;
  3. Агрохімія;
  4. Садивний матеріал;
  5. Інструменти та матеріали;
  6. Упаковка;
  7. IT-технології в агробізнесі;
  8. Послуги.

Перша частина каталогу міститиме список усіх постачальників в алфавітному порядку з інформацією про компанію та посиланнями на розділи каталогу і сторінки, де ця компанія буде присутня.

Потрапити на сторінки каталогу – це чудова нагода для компаній, що постачають товари та послуги для ягідного сектору в Україні, закріпити свої позиції на українському ринку та розширити перелік потенційних партнерів!

Розміщення інформації в каталозі відбуватиметься на безкоштовній основі після перевірки компанії на відповідність критеріям відбору. Щоб подати заявку, необхідно заповнити анкету. Термін подання заявки –  до 26 жовтня 2020 року включно.


З питань, пов’язаних із каталогом, просимо звертатися до Любові Павленко за електронною адресою: lpavlenko@uaberries.com.ua або за телефоном: +38 067 487 37 42

Журнал «Ягідник»

Останні статті