Стан ґрунтів України та вплив на них бойових дій

 Стан ґрунтів України та вплив на них бойових дій

Обговорять учасники Міжнародної науково-практичної конференції «Імператив збереження ґрунтів. Виклики сьогодення»

5 грудня 2022 року в онлайн форматі на платформі ZOOM відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Імператив збереження ґрунтів. Виклики сьогодення», присвячена Всесвітньому дню ґрунтів. Захід організовує Інститут охорони ґрунтів України.

У програмі конференції – низка актуальних для аграріїв питань. Зокрема, про моніторинг ґрунтів (стан, динаміка якісних показників; аналізування і обробка даних; прогнози і моделювання; методологія; світовий досвід; інновації; геоінформаційні технології у сільському господарстві).

Також учасники розглядатимуть питання боротьби з деградацією та опустелюванням (проблеми і шляхи вирішення; контроль якісного стану у державних та приватних господарствах; раціональне землекористування; «зелена економіка» у сільському господарстві; вплив сільськогосподарської діяльності на накопичення нітратів, альтернативні види добрив; удосконалення законодавчої бази; світовий досвід).

Однак одне з найбільш актуальних питань, враховуючи війну в Україні, – вплив бойових дій на ґрунтовий покрив України. Тому учасники конференції обговорюватимуть еколого-агрохімічні наслідки бойових дій на сільськогосподарські угіддя та заходи щодо зменшення їхнього негативного впливу.

Для участі у конференції необхідно зареєструватися до 15 листопада 2022 року, надіславши на адресу оргкомітету заявку.

Контактна особа: Романова Світлана Адольфівна, тел. (044) 356-53-21, е-mail: romanowa@iogu.gov.ua.

Читайте також: Зустрічайте нову рубрику сайту «Садівництво та Овочівництво. Т.І.» – ПЕРЕРОБКА!

Журнал «Ягідник»

Останні статті