Співвласник розсадника «Долина-Агро» Олег БАЗЮК:«Дрібниць у нашій справі не буває»

 Співвласник розсадника «Долина-Агро» Олег БАЗЮК:«Дрібниць у нашій справі не буває»

Що означає «якісний саджанець» та чому лохину варто вважати ягодою майбутнього – читайте у інтерв’ю далі.

Вирішивши зайнятися вирощуванням лохини, чимало майбутніх ягідівників вирушає по саджанці цієї популярної культури до мальовничого куточка Карпат – міста Долина на Івано-Франківщині, де працює відомий розсадник «Долина Агро».

Це не просто підприємство, а справжній науково-дослідний центр. Адже тут діє власна лабораторія, функціонують сучасні технологічні теплиці і навіть відбувається селекційна робота. Поки що на підприємстві не підраховували, на скількох гектарах уже росте садивний матеріал з їхнього розсадника, зауважує співвласник ТзОВ «Долина-Агро» Олег БАЗЮК.

Та беззаперечно йдеться про дуже значні площі. Адже клієнти не раз купували в розсаднику саджанці і для сотень гектарів лохини. Найближчим часом у розсаднику планують реорганізувати роботу, зокрема збільшити адаптаційні площі, а також запровадити інші новації. Про них «Ягідник» дізнався, побувавши в гостях на підприємстві «Долина Агро».

ЯГОДА НАСТУПНОГО СТОРІЧЧЯ

Нині на підприємстві, створеному 2012 року, займаються вирощуванням садивного матеріалу лохини та інших ягідних культур. Тут також розпочинають у співпраці зі Спілкою Розсадників Німеччини (CDB) розвивати новий напрямок – розмноження підщеп. Працюють у розсаднику і над розмноженням декоративних культур.

На них, як зазначає Олег Базюк, зараз чималий попит. До того ж, розвиваючи новий напрямок діяльності, він ще й втілює свою давню мрію, адже ще з часів навчання у ВНЗ прагнув зайнятися розмноженням рододендронів. Та, попри амбітні плани розвитку підприємства, основною культурою для «Долини Агро» все ж є лохина.

Свого часу саджанці цієї культури тут почали вирощувати одними з перших в Україні, і тепер цю справу розвивають і вдосконалюють.

Продовження статті шукайте у журналі “Ягідник” №2 (18).

Оформити передплату на журнал «Ягідник» можна за телефонами:
+38 (0362) 60 88 21,

Анна Панкратенкова, тел. +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com

Лариса Товкач, тел.+38 097 968 95 16,

Ірина Калюжна, тел.: +38 096 458 76 82, reklama.nti@ukr.net

Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692

Катерина Олар, тел. +38 096 50 10 254, sad.nti@ukr.net

або надіслати заявку на e-mail: sad2017@ukr.net

Передплату на журнал можна оформити як через редакцію, так і в будь-якому поштовому відділенні. Передплатний індекс 60218.

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *