Спаржа в Україні: виклики зростання

 Спаржа в Україні: виклики зростання

Завтра, 8 жовтня, під час форуму «Спаржа в Україні: модний тренд чи перспективний бізнес?» у Вінниці відбудеться панельна дискусія на тему «Спаржа в Україні: виклики зростання». У межах заходу обговорюватимуть актуальні питання розвитку спаржевого бізнесу в Україні, повідомляє ТОВ «Фруктовий Проект».

Зокрема, серед актуальних питань – які труднощі виникають в українських виробників спаржі на рівні виробництва та реалізації продукції; як карантинні обмеженні вплинули на попит та канали реалізації спаржі; як виробнику спаржі обрати бізнес-модель; за яким сценарієм розвиватиметься ринок спаржі в Україні і чи має сенс кооперація виробників спаржі в Україні та створення асоціації.

Учасниками панельної дискусії стануть Євген Харлан (ТОВ «Нікдарія», ТМ iBerry), Антон Остромецький (експерт плодоовочевого ринку), Олена Поперечна (ТОВ «Фруктовий Проект»), Костянтин Сосна, («ТОВ Агро-Фокус»), Олена Сучик (METRO Cash&Carry), Петро Григор’єв (ТОВ «Агроексперт Трейд»), Володимир Білко (агроном-консультант, експерт з органічного землеробства), а також Марта Багрій (ФГ «Кашицький»).

Реєстрація на захід – за тел.: +38 (097) 663-98-10, (050) 413-54-49, (093) 812-93-17 (Viber, WhatsApp, Telegram), e-mail: fruit.project.ua@gmail.com

Читайте також: Українська спаржа iBerry з’явиться на полицях «Ашану»

Українська спаржа – новинка для споживача чи забутий автентичний продукт

Журнал «Ягідник»

Останні статті