Спаржа в Україні: модний тренд чи перспективний бізнес?

 Спаржа в Україні: модний тренд чи перспективний бізнес?

8 жовтня в Вінниці відбувся форум «Спаржа в Україні: модний тренд чи перспективний бізнес?», під час якого була організована панельна дискусія на тему «Спаржа в Україні: виклики зростання». Учасники заходу обговорювали актуальні питання розвитку спаржевого бізнесу в Україні. Зокрема, участь у заході взяла й компанія Limgroup.

Так, представник компанії Limgroup Стефан Пол (Stefan Pohl) показав аудиторії не тільки технологічні аспекти вирощування спаржі й особливості сортів, а також розказав, які країни більше їдять спаржі та де її виробляють. Фахівець навів перелік сортів, 70% готового продукту яких потрапляють в діапазон 16-24 міліметрів і, відповідно, мають комерційну привабливість.

Щодо аналізу ринку України, Стефан Пол запевнив, що Україна готова до розвитку цієї галузі. Це стосується як виробників цього делікатесу, так і виробників садивного матеріалу.

Окрім того, на форумі «Спаржа в Україні: модна тенденція чи перспективний бізнес?» йшлося не тільки про садивний матеріал спаржі, а й про технологію вирощування та техніку для виробництва цієї культури. Зокрема, техніку для вирощування спаржі представив партнер ТОВ «Розетта Агро» – представником Imants BV Фелікс Пітерс (Felix Peters). Компанія пропонує spading машини – землеоброблювальне  обладнання з приводним валом для підготовки ґрунту до висаджування спаржі.

Представник Imants BV Фелікс Пітерс показав різницю в урожайності між хорошою та поганою підготовкою ґрунту. Компанія постійно прагне розробляти машини, які забезпечують максимальну продуктивність з мінімальними зусиллями, що дозволило завоювати велике міжнародне визнання. Обладнання Imants BV має величезну дозу інноваційної потужності, що робить його міцним, надійним і цікавими у роботі. Ось чому обладнання Imants BV – це чудовий вибір сьогодні та на майбутнє, це інвестиції у стійкі технології, які збережуть наших клієнтів одночасно конкурентоспроможними та задоволеними.

Rosetta Agro – ексклюзивний представник компанії Imants BV в Україні.

Контакти:

 Holland Rosetta, e-mail: info@hollandrosetta.com  

Rosetta Agro – представник в Україні.

Київ, вул. Деміївська 43, офіс 6.

Тел.: 0443842421

Читайте також: Limgroup: сорти спаржі для будь-яких кліматичних умов

Спаржа в Україні: виклики зростання

Журнал «Ягідник»

Останні статті